امروز: شنبه 05 بهمن 1398 برابر با 25 ژانویه 2020

 

 

ارائه لایحه تفریغ بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت به شورا

  • دوشنبه, 11 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یکصد و هشتمین نشست کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت با حضور رئیس، اعضا و مشاوران این کمیسیون غروب روز یکشنبه دهم آذر ماه امسال در ساختمان شورای شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، در این نشست پس از بحث و بررسی لایحه غرامت با وراث یوسفی پور و توضیحات پورشعبانعلی مدیر املاک شهرداری رشت که با موضوع مخالفت شد، لایحه تفریغ بودجه سال ۹۵ و ۹۶ شهرداری رشت به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

احمدرضا حق بین مدیر مالی شهرداری رشت در باره لایحه تفریغ بودجه تاکید کرد: طبق قانون شهرداری موظف است تفریغ بودجه هر سال را تهیه کرده و به شورای اسلامی شهر رشت ارائه دهد.
وی تاکید کرد: فرجه قانونی که برای ارائه این لایحه در نظر گرفته شده تا پایان خرداد ماه است و من اینجا قول می دهم که امسال در موعد مقرر این کار انجام شود.
 
 
حق بین به شاخصهای دستورالعمل حسابرسی نیز اشاره کرد و گفت: یکسری آیتمهایی در این زمینه در نظر گرفته شده که باید مد نظر قرار گیرد.
مدیر مالی شهرداری رشت سپس به بیان درآمدها و هزینه های شهرداری در لایحه تفریغ بودجه سالهای ۹۵ و ۹۶ شهرداری رشت پرداخت.
وی در پایان سخنانش عنوان کرد که لایحه تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری رشت را نیز تا دو ماه دیگر به شورای اسلامی شهر ارائه و تقدیم می کند.
دکتر سیدامیرحسین علوی هم در این نشست گفت: ما تا پایان ۱۳۹۴ حسابرسی بودجه شهرداری رشت را انجام داده ایم و حسابرسی بودجه سالهای ۹۵ و ۹۶ و ۹۷ جزو وظایف اساسی شورا است.
این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت سپس تاکید کرد: آنچه برای ما مهم است اینکه ببینیم چقدر انحراف بودجه داریم که باید در لایحه تفریغ بودجه مشخص باشد.
در این جلسه تصمیماتی برای به خدمت گرفتن یک حسابرس با تجربه برای تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ اتخاذ گردید.
انتهای پیام / 083470
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 22719

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی