امروز: سه شنبه 08 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

نخستین جلسه ستاد تأمین منابع

  • یکشنبه, 17 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه "ستاد تأمین منابع سازمان" با ریاست دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران و تعدادی از کارشناسان سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، در این نشست مدیرعامل سازمان با اشاره به این واقعیت که سازمان منطقه آزاد انزلی از منابع دولتی و خزانه عمومی کشور دریافتی ندارد و از هیچ ردیف بودجه ملی و استانی بهره مند نبوده و نیست، تصریح کرد: باتوجه به چالش های اقتصادی پیش روی کشور و منطقه ظرف یک ساله گذشته، بررسی کارشناسی ایجاد منابع درآمدی پایدار قانونی به منظور تأمین هزینه های تکمیل پروژه های زیرساختی منطقه و ارتقاء امکانات و خدمات قابل ارائه به سرمایه گذاران و گردشگران ورودی، حائز اهمیت بوده و باید در دستور کار تمامی پرسنل سازمان قرار گیرد.

در ادامه این نشست، معاونین، مدیران و تعدادی از کارشناسان به بیان دیدگاه های خود در خصوص سازوکارهای پیشنهادی ایجاد منابع درآمدی جدید برای سازمان به اظهار نظر پرداختند و مقرار شد که این جلسات به صورت مستمر و با حضور تعدادی از معاونین، مدیران و کارشناسان سازمان برگزار گردد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 22774

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی