امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 22 ژانویه 2021

  • شهردار رشت:
سازمان‌های شهرداری به اداره‌های زیرمجموعه شهرداری تبدیل خواهد شد

  • پنج شنبه, 03 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ناصر حاج‌محمدی شهردار رشت با تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در راه‌اندازی اولین خط تراموای کشور در شهر رشت کمک کردند، گفت: خوشبختانه یک مورد دیگر به اولین‌های شهر رشت اضافه خواهد شد تا ما اولین شهر در کشور باشیم که کلنگ زنی پروژه تراموا را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس وی در خصوص بودجه سال ۱۳۹۹، گفت: بودجه مدنظر ۸۷۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که این مبلغ نسبت به سال ۹۸ ۲۰% افزایش یافته است.
وی ادامه داد: در بودجه سال ۹۹ ۴۳ درصد سهم بخش هزینه‌ای و ۵۵ درصد سهم تملک و دارایی سرمایه‌ای و ۲ درصد نیز تملک و دارایی‌های مالی را تشکیل می‌دهد.
وی همچنین تأکید کرد برخی از سازمان‌ها با تغییر اسم و اعضای هیئت‌مدیره همراه خواهد بود و برخی دیگر از سازمان‌ها نیز به یک واحد اداری تبدیل می‌شوند. برای مثال سازمان فاوا به اداره فاوا تبدیل خواهد شد. به‌صورت کلی کلمه سازمان از وزارت کشور حذف خواهد شد و می‌بایست اقدامات لازم را با توجه به فرصت موجود انجام دهیم و اگر قرار است سازمانی باقی بماند باید به‌صورت موسسه ثبت گردد.
در ادامه نیز بودجه سال ۹۹ به صحن شورا با رأی اعضای شورا به‌صورت عادی اعلام وصول شد.
انتهای پیام / 083470
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 23233

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی