امروز: دوشنبه 18 فروردين 1399 برابر با 06 آوریل 2020

برگزاری جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی

  • پنج شنبه, 17 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی با حضور مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر و رئیس اداره مهندسی بنادر سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی با افق ۱۴۰۴ با حضور حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین وی، حمید خلیلی؛مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر و بهزاد الوند رئیس اداره مهندسی بنادر سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین مشاورین و کارشناسان این سازمان برگزار شد.

در این نشست  ضمن بررسی خلاصه گزارشهای فصول گذشته مطالعات طرح جامع بندرانزلی، تعیین جانمایی و برنامه های کاربردی اراضی و ارتقای جایگاه بندر در راستای حمل و نقل چند وجهی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 گفتنی است اهمیت و ضرورت اجرای این مطالعات به منظور اجرا و پیاده سازی طرح های بالادستی کشور تبیین شده و ارتقای جایگاه بنادر به منظور تحقق رویکردهای جدید برای پشتیبانی از فعالیت های بازرگانی و تأمین نیاز عمده مشتریان خدمات بندری و دریایی اهمیت بسزایی دارد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 23379

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی