امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

اطلاعیه مهم سازمان هدفمندسازی درباره اهداء اشتباهی یارانه‌ها توسط مردم

  • جمعه, 22 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

طبق اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، افرادی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دنبال اشتباه برخی رسانه‌ها در اعلام سایت refahi.ir برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی که بلافاصله سازمان برنامه و بودجه کشور آن را تکذیب کرد، کسانی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش بینی شده است تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار با کارمزد ۱۲ درصد پرداخت شود. بازپرداخت این تسهیلات پس از تنفسی چهار ماهه صورت خواهد گرفت. بر اساس این گزارش بازپرداخت تسهیلات نیز از محل یارانه های پرداختی صورت می گیرد. برخی از مردم بعد از اعلام خبر سایت ثبت نام وام یک میلونی،‌ با مراجعه به سایت refahi.ir به‌اشتباه گزینه اهدای یارانه را انتخاب کردند که باتوجه به اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه ها جای نگرانی نیست و یارانه این افراد حذف نمی شود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 23804

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی