امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 برابر با 01 دسامبر 2020

چطور دولت یک کشور اسلامی تقاضای بهره ۱۲ درصدی دارد؟؟؟

  • دوشنبه, 25 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو سابق شورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از اقدام دولت پیرامون واریز وام یک میلیون تومانی به حساب یارانه بگیران با بهره ۱۲ درصد اظهار کرد: در روزهای که شیوع ویروس کرونا موجب کسادی اقتصاد و مشکلات فراوان معیشتی برای مردم شده است اهدای وام یک میلیون تومانی آن هم با بهره ۱۲ درصد یکی دیگر از شاهکارهای تاسف برانگیز دولت تدبیر امید است .

به گزارش پایگاه خبر یرشت پرس محمد حسین واثق کارگرنیا با بیان اینکه در برخی از کشورها ، دولتها به منظور حمایت مالی از مردمان کشورشان اقدام به پرداخت حقوق گزاف ماهیانه بدون بازپرداخت کرده اند افزود: دولت حسن روحانی بابت پرداخت یک میلیون تومان به مردم قصد دریافت بهره ۱۲ درصدی دارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم همواره در روزهای سخت بدون منت و با جان و دل حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند گفت: تصمیمات و رفتار نامعقول برخی در این روزهای کرونایی همانند نمک پاشیدن بر روی زخم مردم است و از دولت انتظار می رود در تصمیماتش به سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون رفع مشکلات مردم توجه بیشتری داشته باشد.

عضو سابق شورای شهر رشت با اشاره به اینکه دولت باید از مردم حمایت کند تصریح کرد: تقاضای دریافت بهره ۱۲ درصدی توسط دولت ، بابت پرداخت وام یک میلیون تومانی به یارانه بگیران شرم آور است و در شرایطی که برخی از موسسات مالی وام با بهره ۴ درصد به متقاضیان پرداخت می کنند چطور دولت یک کشور اسلامی تقاضای بهره ۱۲ درصدی دارد؟؟؟

کارگر نیا با تاکید بر اینکه عملکرد دولت موجب شرمساری حامیان با وجدانش شده است بیان کرد: دولت تدبیر و امید طی چند سال اخیر با تصمیمات اشتباه مشکلات فراوانی برای کشور و ملت ایجاد کرده است و انتظار داریم دولت ، حداقل در این شرایط که فشار اقتصادی و معیشتی مردم را بسیار تحت فشار قرار داده است با اتخاذ تصمیمات درست از مشکلات ملت بالاخص اقشار آسیب پذیر جامعه بکاهد .

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 23827

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی