امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

شرکت شیر پگاه گیلان بورسی شد/ عرضه اولیه سهام شرکت پگاه گیلان روز چهارشنبه

  • دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بر اساس اعلام مسئولان فرابورس، عرضه اولیه سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد غگیلا با احراز شرایط پذیرش در بورس و ارائه صورت های مالی ۱۲ ماهه، چهارشنبه این هفته ۱۰ اردیبهشت ماه به متقاضیان انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عرضه اولیه شرکت شیرپاستوریزه پگاه گیلان، سومین عرضه اولیه سال ۹۹ و اولین عرضه اولیه اردیبهشت ماه است. البته عرضه اولیه غگیلا در مقیاس عرضه های اولیه بزرگ و غول آسای قبلی نیست. در آخرین عرضه اولیه بازار بورس، متقاضیان رکورد جدیدی خلق کردند و سهام شستا ، به دارندگان بیش از ۲ میلیون کد بورسی فروخته شد. احتمال آن که در عرضه اولیه غگیلا  نیز رکورد دیگری از مشارکت متقاضیان بجا گذاشته شود، وجود دارد.
۲۰ درصد سهام غگیلا چهارشنبه عرضه می شود
افسانه اروجی معاون بازار فرابورس در گفت و گو با بورس پرس ضمن اعلام قطعی شدن زمان سومین عرضه‌اولیه امسال، گفت: ساعتی قبل مدیران شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان اقدام به ارایه صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی نشده کردند.به این ترتیب ، چهارشنبه این هفته ۲۰ درصد از سهام این شرکت با سرمایه ۲۰ میلیارد تومانی در بازار دوم دوم معاملات عرضه می‌شود.
این مقام مسئول در فرابورس افزود : بر این اساس چهارشنبه این هفته ، عرضه‌اولیه این شرکت ۲۰ میلیارد تومانی با نماد “غگیلا” انجام می شود. جزییات این عرضه شامل محدوده قیمت و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی هم تا امشب نهایی و اعلام خواهد شد.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان یا نماد غگیلا ، بعد از احراز کلیه شرایط پذیرش در سال ۱۳۹۸، به عنوان دویست و اندمین نماد معاملاتی در بازار دوم فرابورس ایران،  ثبت شد.
تعداد سهام تخصیص یافته به متقاضیان عرضه‌اولیه غگیلا  با توجه به حجم عظیم نقدینگی وارد شده به بازار در فروردین ماه امسال به بورس و افزایش تعداد کدهای بورسی متقاضی شرکت در عرضه‌اولیه ، بسیار محدود خواهد بود.
انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 23974

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی