امروز: دوشنبه 05 آبان 1399 برابر با 26 اکتبر 2020

ثبت نام مجدد جاماندگان سهام عدالت امکانپذیر می‌شود؟

  • شنبه, 27 ارديبهشت 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت دولت می‌تواند اکنون و در راستای اجرای آزادسازی سهام عدالت در قالب اصلاحیه‌ای به موضوع جاماندگان رسیدگی و راهکارهایی را ارائه کند و در صورت نیاز قطعاً مجلس همکاری لازم را برای حل این مسئله انجام خواهد داد

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز روند آزادسازی سهام عدالت گفت: برخی از دهک‌های پایین و کم درآمد جامعه با مراجعه به نمایندگان اعلام می کنند نتوانسته‌اند سهام عدالت را دریافت کنند که لازم است مجلس و دولت فکری به حال این افراد کنند.

وی با بیان اینکه دولت باید برای افرادی که از دریافت سهام عدالت جا مانده‌اند راهکارهایی برای ثبت‌نام مجدد در نظر بگیرد، افزود: اگر تعداد قابل توجهی از جمعیت کشور که از نظر درآمدی شرایط دریافت سهام عدالت را دارند و این سهام را دریافت نکرده باشند، مجلس آینده می‌تواند برای رفع این موضوع ورود کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر دقیقا نمی دانیم جا ماندگان سهام عدالت چه تعدادی هستند، اظهار داشت: جاماندگانی که متقاضی دریافت سهام عدالت هستند باید از سوی مراکز ذیصلاح از جهت اینکه جزو دهک‌های پایین جامعه هستند، راستی آزمایی شوند و پس از آن دولت و مجلس می توانند درباره آن تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ کنند.

سلیمی تصریح کرد: پس از انجام راستی آزمایی و کسب آمار دقیق جاماندگان سهام عدالت، دولت می‌تواند در روند اجرای آزادسازی سهام عدالت در قالب اصلاحیه‌ای به این موضوع رسیدگی و راهکارهایی را ارائه کند و در صورت نیاز قطعا مجلس همکاری لازم را برای حل این مسئله انجام خواهد داد.

تذکر کتبی اصغر سلیمی به رئیس جمهور از سوی هیئت رئیسه مجلس مبنی بر اینکه افرادی که از سهام عدالت جا مانده‌اند باید راهکارهایی برای ثبت‌نام مجدد در نظر گرفته شود، قرائت شده است
انتهای پیام/083466
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 24133

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی