امروز: پنج شنبه 10 مهر 1399 برابر با 01 اکتبر 2020

وصیت بانوی نیکوکار گیلانی به حساب کمیته امداد واریز شد

  • چهارشنبه, 12 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس بنا به وصیت یک بانوی نیکوکار لنگرودی مبلغ 38 میلیون تومان بصورت نقد در اختیار کمیته امداد این شهرستان قرار گرفت و صرف تهیه جهیزیه نوعروسان، درمان و مسکن مددجویان و نیازمندان این شهرستان شد.

در اقدامی نیکوکارانه و در پی وصیت بانوی نیکوکار لنگرودی مبنی بر اختصاص تمامی اندوخته بیمه عمر ایشان جهت مصارف خیریه و رسیدگی به امور نیازمندان کمیته امداد لنگرود، مبلغ 38 میلیون تومان به حساب این نهاد واریز شد .

پنجی مدیر کمیته امداد لنگرود دراین باره افزود: خانواده مرحومه سیده صدیقه باباپور در پی عمل به سنت حسنه اسلامی طبق وصیت مادر با حضور در کمیته امداد این شهرستان این مبلغ را طی دوفقره چک به حساب این نهاد واریز کردند که بخشی از آن صرف هزینه جهیزیه نوعروسان، بخشی صرف درمان و همچنین مسکن مددجویان نیازمند شد .

وی همچنین گفت: طی 8 ماهه امسال 560 بسته سبد کالای غذایی به ارزش 332 میلیون و 61 هزار ریال به 70 نفر از کودکان زیر شش سال دارای سوء تغذیه تحت حمایت کمیته امداد لنگرود اهدا شده است..

پنجی یادآور شد: به جهت فراهم آوردن شرایط مناسب تحصیلی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد نیز طی همین مدت مبلغ 145 میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است.ایسنا

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 242

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی