امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

امکان تغییر روش سهام عدالت منتظر تصمیم شورای عالی بورس

  • سه شنبه, 27 خرداد 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی سهام عدالت گفت: در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره تغییر روش مستقیم به غیر مستقیم سهام عدالت، تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، حسین فهیمی سخنگوی سهام عدالت گفت: پس از آزاد سازی سهام عدالت، بسیاری از افراد با شرکت سپرده گذاری تماس گرفتند و تقاضا کردند تا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم نیز فراهم شود.

وی اضافه کرد: در ابتدای آزاد سازی سهام عدالت، افراد بدون اطلاع و آگاهی لازم، اقدام به انتخاب روش مستقیم کردند، اما اکنون به این نتیجه رسیدند که آگاهی کافی را برای مدیریت ۳۶ شرکت بورسی ندارند و برای رسیدن به سود مورد نظر، نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند، به همین دلیل از انتخاب روش مستقیم پشیمان شدند و تقاضای تغییر این روش را دارند.

سخنگوی سهام عدالت گفت: فعلا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم وجود ندارد، زیرا در زمانی که سهامداری روش مستقیم را انتخاب می‌کند. اطلاعات وی برای دریافت کد بورسی به شرکت سپرده گذاری و بورس ارسال می‌شود. به دلیل تماس‌ها و تقاضاهای مکرر از سوی مردم، در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره این تقاضا، تصمیم گیری می‌شود که آیا راهکاری برای برگشت وجود دارد یا خیر.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 24357

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی