امروز: چهارشنبه 07 آبان 1399 برابر با 28 اکتبر 2020

ویرایش اطلاعات سهام عدالت ممکن شد؟

  • پنج شنبه, 06 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص زمان فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات سهام عدالت توضیحاتی داد.


 

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی در پاسخ به این سوال که اگر حجم خرید متقاضیان سهام (پالایش یکم) بیش از برنامه ریزی ها باشد چه برنامه ریزی خواهید داشت؟ گفت: ما فکر می‌کنیم که سقف رقمی که برای خرید واحدهای پالایش یکم در نظر  گرفته ایم با  میزان تقاضایی که خواهیم داشت برابر باشد ولی اگر تقاضا خرید سهامداران بیش از میزان کل ارزش صندوق باشد، آن را به نسبت بین متقاضیان تقسیم می کنیم.

او افزود:اگر حداکثر تقاضا را ۱۰۰ در نظر بگیریم اما تقاضا ۱۵۰ باشد ما مجبور هستیم که تقسیم به نسبت کنیم تا در حق کسی اجحاف صورت نگیرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: نام این صندوق ها را نمی توان "دارا دوم" گذاشت به علت آن که دارا مربوط به بخش بانک و بیمه است و نام این صندوق  در  "پالایش یکم" با نماد پالایش است.

رئیس سازمان خصوصی سازی در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شود، تصریح کرد: ما تمام خدمات مربوط به سهام عدالت را به سازمان بورس واگذار کردیم.

از شرکت سپرده گذاری مرکزی درخواست کردیم تا روند ویرایش اطلاعات را بر عهده بگیرد،ما به آن ها کمک خواهیم کرد تا هر چه سریع تر امکان ویرایش شماره های تماس و شماره شبا امکان پذیر شود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 24825
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی