امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

تدوین طرح عملیاتی برای حمایت از واحدهای تولیدی

  • شنبه, 23 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه قدس گیلان از اجرای طرح شیفت ایثار برای حمایت از تولید داخلی در واحدهای تولیدی گیلان خبر داد.

سرهنگ حجت خرم سیگارودی در نشست هماهنگی گرامیداشت روز کارگر که در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رودبار برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) اظهار کرد: حمایت از تولید داخلی در راستایی تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه، آسیب ها و علل رکود و عدم فعالیت واحدهای تولیدی استان گیلان در دستور کار قرار گرفته است، افزود: برای حمایت از واحدهای تولیدی یک طرح عملیاتی در دست تدوین است.

اداره کار و رفاه و تامین اجتماعی از اجرای طرح شیفت ایثار در واحدهای تولیدی گیلان خبر داد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس هزاران کارگر از کارخانجات دست از کار کشیدند و برای مقابله با دشمن به جبهه رفتند که این نشان دهنده رویکرد ایثار در بین قشر کارگر بود.

وی با بیان ایینکه گیلان بیش از ۴۵۰ شهید کارگر دارد، ابراز نمود: تقویت روحیه بسیجی و ایثار در واحدهای تولیدی می تواند در افزایش روند تولید و بهبود کارخانجات اثر گذار باشد.

خرم ابراز کرد: اگه روحیه کار و تلاش صادقانه وجود داشته باشد و همه دست در دست هم داده و همتی مضاعف داشته باشند و از تولید داخلی با دل و جان حمایت کنند یقینا تولید داخلی تویعه خواهد یافت.

وی ادامه داد: اگر واحدهایی که دچار مشکل هستند شیفتی را به نام شیفت ایثار راه اندازی کنیم تا هرکارگری یک ساعت یا کمتر بسیجی وار برای بهبود وضعییت کارخانه بدون هیچ چشمداتی کار کند تا شاهد رکود واحدهای تولیدی نباشیم.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 2566

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی