امروز: یکشنبه 05 بهمن 1399 برابر با 23 ژانویه 2021

  • با رایزنی و مکاتبات دلخوش اتفاق افتاد
مستقل شدن پروژه چهاربانده کردن جاده خمام-پیربازار-ضیابر در بودجه 1400

  • یکشنبه, 14 دی 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پیگیری های نماینده صومعه سرا، منجر به مستقل شدن پروژه چهاربانده کردن جاده خمام-پیربازار-ضیابر در بودجه ۱۴۰۰ شد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس پروژه تعریض و چهاربانده کردن محور خمام-پیربازار-ضیابر که در سال های گذشته به دلیل اعتبارات ناکافی و منابع مالی ناچیز به مرحله اجرا در نیامده بود این بار با پیگیری و مکاتبات نماینده صومعه سرا در بودجه ۱۴۰۰ تحت عنوان «بهسازی و تعریض راه پیربازار به ضیابر» به صورت مستقل  دیده شده است.
این محور که یکی از پرترددترین جاده های استان است به دلیل عدم بهسازی و تعریض مسیر، مخاطرات جانی را برای مردم به همراه داشته و اکنون بهسازی ۳۲ کیلومتری این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.
ردیف دار شدن و مستقل شدن پروژه مذکور در بودجه ۱۴۰۰، گامی بلند به سوی بودجه ریزی مناسب و به ثمر نشاندن بهسازی و تعریض محور خمام-پیربازار-ضیابر به شمار می رود.
عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه با پیگیری های سیدکاظم دلخوش اباتری، نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، شهریور ماه سال جاری طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت، معاون گیلانی رئیس جمهور و خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی در محدوده نوخاله با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد تومان آغاز شده است.
در ادامه تصاویر مربوط به مکاتبات دکتر دلخوش، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی را مشاهده می کنید:

 
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 25885

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی