امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

شرط جدید دولت برای واردات برنج هندی

  • یکشنبه, 10 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، در پی انتشار اخباری مبنی بر واردات مجدد برنج هندی پس از ماه مبارک رمضان، معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو تاکید کرد که نظارت‌های این سازمان با جدیت ادامه دارد و واردات برنج‌های هندی با توجه به الزامات ایمنی، ثبت منبع اولیه و کد 16 رقمی خواهد بود.

دکتر سهیل اسکندری در پاسخ به برخی نگرانی‌ها در خصوص واردات مجدد برنج هندی به کشور پسد از ماه مبارک رمضان با بیان اینکه هیچ مشکلی بابت صدور پروانه واردات ندارد،‌ گفت: در این زمینه پروانه‌ها به صورت روزانه صادر می‌شود و مشکلی بابت صدور پروانه وجود ندارد..

وی با بیان اینکه ثبت و سفارش واردات برنج هندی از سوی وزارت بازرگانی بوده است، افزود: البته هدف اصلی حمایت از تولیدات داخل است؛ بنابراین به محض اینکه تولیدات داخل فروش رود و در صورتی که کمبودی در این زمینه ایجاد شد در رابطه با سفارشات ثبت شده، اقدام می‌شود.

اسکندری مجددا تاکید کرد که واردات برنج هندی با توجه به الزامات ایمنی، ثبت منبع اولیه و کد 16 رقمی خواهد بود و نظارت‌های سازمان غذا و دارو جدی خواهد بود.ایسنا

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 3868

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی