امروز: چهارشنبه 15 مرداد 1399 برابر با 05 آگوست 2020

خسارت تاخیر مسافران پرواز مشهد - رشت به طور کامل پرداخت می‌شود

  • شنبه, 10 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، مدیر روابط عمومی فرودگاه سردار جنگل رشت با اشاره به تاخیر پرواز هواپیمایی تابان گفت: مسئولان فرودگاه رشت در اسرع وقت نسبت به احقاق حقوق تضییع شده مسافران از شرکت هواپیمایی تابان، اقدام می‌کنند.

سیدرضا علوی زمیدانی با اشاره به تأخیر بیش از 4 ساعته پرواز شماره 6287 شرکت هواپیمایی تابان از مبداء مشهد به مقصد رشت، اظهار داشت: علت تأخیر این پرواز نقص فنی هواپیما بود که در پی این نقص فنی، هواپیمای مذکور در مشهد تعویض شد و مسافران با هواپیمای جایگزین، مشهد را به مقصد رشت ترک کردند.

وی گفت: پیرو این تأخیر، حدود 60 نفر از مسافران این هواپیما بعد از رسیدن به مقصد به نشانه اعتراض از پیاده شدن از هواپیما خودداری کرده و با توجه به قوانین پرواز در ازای این تأخیر، 30 درصد از هزینه بلیت پرواز و عذرخواهی مسئولان را برای این تأخیر خواستار شدند.

علوی زمیدانی اعلام کرد: این تأخیرات موجب شد تا پرواز رشت به مشهد نیز با تأخیر زیادی مواجه شود و مسافرانی که قرار بود ساعت 12 ظهر، رشت را به مقصد مشهد ترک کنند با تآخیر 5 ساعت و 45 دقیقه ای، در ساعت 17 و 45 دقیقه پرواز کنند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت با تاکید بر اینکه شرکت هواپیمایی تابان باید پاسخگوی این مساله باشد گفت: کاپیتان احمدیان، نماینده شرکت هواپیمایی تابان در مکالمه‌ای تلفنی در هواپیما از مسافران این پرواز به خاطر این تاخیر عذرخواهی کرد.

علوی با بیان اینکه طبق دستورالعمل حقوق مسافران در پروازهای داخلی شرکت مربوطه بابت تاخیر موظف به ارائه یک فقره بلیت مشابه از لحاظ مسیر و کلاس پرواز با تخفیف 30 درصد خواهد بود افزود: مسئولان فرودگاه سردارجنگل رشت در اسرع وقت نسبت به احقاق حقوق تضییع شده مسافران از شرکت هواپیمایی تابان اقدام و مطالبه خواهند کرد.تسنیم

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 4963

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی