امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

واکنش عضو شورا به هزینه‌ ۴۵۰ میلیون تومانی همایش «روز رشت»

  • پنج شنبه, 26 آذر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، محمدحسین واثق‌کارگرنیا امشب در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: مبلغ پیشنهادی برگزاری همایش «روز رشت» توسط روابط عمومی سازمان فرهنگی‌ورزشی و روابط عمومی شهرداری رشت به مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: با توجه به بحران مالی حاکم بر شهرداری رشت نباید چنین هزینه‌هایی به شهرداری تحمیل شود و پیشنهاد می‌کنم برنامه‌های غیرضروری حذف و از هنرمندان بومی در این مراسم استفاده شود.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه استفاده از هنرمندان بومی باید در اولویت کاری قرار گیرد، گفت: در دو برنامه پیشنهادی سازمان فرهنگی‌ ـ ورزشی و روابط عمومی شهرداری رشت به استفاده از هنرمندان خارج از استانی اشاره شده است.

وی افزود: پیشنهاد می‌کنم در چنین برنامه‌هایی حتماً از هنرمندان بومی استفاده شود تا هنر آنها بیشتر به مردم ارائه و به دلیل مأنوس‌تر بودن هنرمندان بومی با فرهنگ و آداب و رسوم شهر رضایتمندی بیشتری حاصل شود.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه چنین اقدام‌هایی از تحمیل هزینه‌های مازاد به شهرداری و شهر ممانعت می‌کند، یادآور شد: در طرح‌های پیشنهادی قرار است از ششم دی تا ۱۲ دی مراسم بزرگداشت روز رشت برگزار شود.

وی پیشنهاد کرد برای جلوگیری از هزینه‌های بیهوده و غیر ضروری، مراسم جشن  گرامیداشت روز رشت در ۱۲ دی ماه برگزار شود.

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 7055

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی