امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

برگزاری جلسه هم اندیشی صاحبان صنایع ناحیه صنعتی مجتمع کارگاهی رشت

  • سه شنبه, 08 دی 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، جلسه هم اندیشی صاحبان صنایع ناحیه صنعتی مجتمع کارگاهی رشت با حضور تنی چند از مسئولین شرکت شهرکهای صنعتی استان در این مجتمع کارگاهی برگزار شد.

طهمورث لاهوتی اشکوری در خصوص اهمیت این مجتمع کارگاهی بیان داشت: ناحیه صنعتی مجتمع کارگاهی رشت با توجه به قرار گرفتن در مرکز استان و مجاورت با ساختمان آیتی در آینده ای نه چندان دور می تواند از جمله ناحیه های صنعتی استان باشد که مسیر رشد و توسعه را به سرعت طی خواهد نمود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در خصوص ساخت ساختمان کسب و کار (آیتی) شرکت شهرکهای صنعتی گیلان گفت: این ساختمان به منظور ارائه خدمات رایگان به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد و بوسیله متخصصین و مشاورین حرفه ای مدیریت می شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق ارتقاء فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت های حاضر در ساختمان و موسسه های متکی بر علم و دانش است.

وی گفت: تبدیل شدن به یک کانون بین‌المللی کسب و کار از اهداف کلیدی ساخت این ساختمان می باشد از این رو هدف ما، تقویت زیربنای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در داخل کشور و ایجاد روابط استراتژیک با شرکت‌های خارجی، می باشد.

اردوان کیا کجوری مدیر امور شهرکها و نواحی صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان هدف از این نشست را برگزاری انتخابات هیئت موسس و هیئت مدیره ناحیه صنعتی مجتمع کارگاهی رشت دانست و در همین راستا بیان داشت: در 9 شهرک و ناحیه صنعتی انتخابات هیئت موسس و هیئت مدیره انجام پذیرفته است و پس از ثبت شرکت عمران و خدمات اداره امور شهرکها و نواحی صنعتی به خود صنعتگران واگذار می گردد.

وی در ادامه بیان داشت: در 5 شهرک و ناحیه صنعتی فومن، لنگرود، لوشان، رودسر، آستارا انتخابات هیئت موسس و هیئت مدیره برگزار شده است و شرکت خدمات و عمران مرتبط با آنها در شرف تاسیس و پس از آن واگذاری صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 7193

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی