امروز: جمعه 09 اسفند 1398 برابر با 28 فوریه 2020

تبديل اراضي طالب آباد به پارک گردشگري در انزلي

  • دوشنبه, 24 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مهندس رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان از 21 پروژه عمران روستایی که از سوی معاونت فنی عمرانی سازمان در محدوده منطقه در  حال اجرا می باشد بازدید کرده و از نزدیک درجریان روند احداث پروژه های مزبور قرار گرفت.

بازدید از طرحهایی چون لایروبی، لوله گذاری و دیوار سازی رودخانه ها، ساخت رختکن برای امکان ورزشی، ساخت مسجد، احداث خانه عالم و تسطیح، تعریض، زیرسازی و آسفالت معابر روستایی از جمله برنامه های این برنامه بود که معاون و مدیران معاونت فنی عمرانی و پیمانکاران طرحهای در دست اجرا، گزارشی از پروژه های فوق ارائه دادند.

در حاشیه این بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از اراضی روستای طالب آباد بازدید کرد و با بیان اینکه  در نظر داریم با اجرای طرح های زیرساختی، تفریحی و گردشگری این مجموعه را به پارک گردشگری تبدیل نماییم افزود: پس از پاکسازی و درختکاری بلوار منطقه آزاد انزلی به عنوان نخستین مرحله از اجرای طرح درختکاری از سوی این سازمان، در آینده با ایجاد کمپینگ، پیست دوچرخه سواری، مراکز تفریحی و خدمات گردشگری طرح توسعه این پارک براساس استانداردهای سازمان منطقه آزاد انزلی اجرایی می شود.

وی بر لزوم توجه به حفاظت از محیط زیست تصریح کرد و گفت: اجرای طرح های اطلاع رسانی، تبلیغاتی، فرهنگی به منظور فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و گسترش مباحث فرهنگی زیست محیطی در سطح جامعه از اولویتهای این سازمان در طرح توسعه پارک جنگلی طالب آباد است.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 758

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی