امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 03 جون 2020

دلیل برگشت لایحه الحاق فرودگاه رشت و منطقه آزاد

  • سه شنبه, 02 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: 52 فرودگاه در کشور زیان ده هستند و فرودگاه سردارجنگل رشت جزء یکی از آنهاست.

مهندس فتاح رضوانی امروز در جمع خبرنگاران گفت: شرکت فرودگاهی کشور از زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی کشور است.وی اضافه کرد: فرودگاه سردارجنگل رشت از نظر امکانات یکی از مجهزترین فرودگاه‌های کشور است اما مسئولیت فرودگاه، تامین زیرساخت‌های تخصصی برای ورود و خروج هواپیماهاست.رضوانی تصریح کرد: بسته ارائه دستورالعمل‌ها و هدایت‌های تخصصی برای خلبان هواپیما از لحظه برخاستن تا لحظه نشستن از دیگر مسئولیت‌های فرودگاه است.

وی درباره وضعیت الحاق فرودگاه گیلان به منطقه آزاد انزلی گفت: لایحه الحاق فرودگاه به منطقه آزاد انزلی در هیئت دولت مناطق آزاد مصوب و تصمیم گرفته شد تا این فرودگاه جزو نفوذ منطقه آزاد قرار گیرد اما زمانی که این لایحه به این اداره کل ارجاع شد به دلیل عدم تطابق نام منطقه آزاد انزلی و فرودگاه رشت لایحه الحاق برگشت داده شد و قرار بر این است تا لایحه مذکور مجددا به صحن علنی مجلس ارائه شود و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس اجرایی خواهد شد.وی با بیان اینکه فرودگاه سردارجنگل رشت جزء فرودگاه‌های زیان‌ده کشور است، تصریح کرد: لازم است تا فرودگاه رشت جزء اولویت‌های استان قرار گیرد.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 880

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی