امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

ثبت‌نام 678 واحد صنعتی و تولیدی گیلان برای دریافت تسهیلات

  • چهارشنبه, 02 تیر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید در سی و دومین جلسه کارگروه اجرایی این قانون با اشاره به برگزاری 32 جلسه اصلی اجرای قانون رفع موانع تولید از برگزاری 280 جلسه فرعی و کارشناسی این کارگروه در گیلان خبر داد.

علی منتظری همچنین با اشاره به آغاز فعالیت، کارگروه ایجاد رونق در صنایع کوچک و متوسط  از اردیبهشت ماه سال جاری گفت: بررسی درخواست های تسهیلاتی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در قالب این کارگروه انجام می گیرد و در نهایت در کارگروه رفع موانع تولید و ارتقاء نظام پولی استان به تصویب نهایی می رسد.

وی با بیان ثبت درخواست 678 واحد صنعتی و تولیدی گیلان در سایت بهین یاب، برای بهره مندی از تسهیلات طرح رونق خاطر نشان کرد: از این تعداد 437 مورد تقاضا مربوط به بخش صنعت و 241 مورد مربوط به سایر بخش ها بوده است.

وی در ادامه با اشاره به معرفی بیش از 180 واحد صنعتی و تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان تصریح کرد: اقدامات لازم از سوی بانک ها، برای پرداخت های تسهیلاتی در حال انجام است.

گفتنی است در سی و دومین جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان، مشکلات 30 واحد در حوزه های مختلف صنعت، گردشگری و ... بررسی شد.

شایان ذکر است، براساس بخشنامه‌ بانک مرکزی به شبکه بانکی، تمامی شرکت‌ها و واحد‌های کوچک و متوسط تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی از شرایط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی برای بهره‌مندی از تسهیلات و تعهدات مستثنی شده اند.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 9792

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی