امروز: دوشنبه 02 اسفند 1395 برابر با 20 فوریه 2017

سلامت

یکشنبه, 13 مهر 1393

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس پیشگر در گفتگو با خبرنگار رشت پرس به تشریح فعالیت های کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر پرداخت .

دوشنبه, 10 آذر 1393

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس، به دليل دو عوارض دارويي ديكلوفناك اين دارو از سطح داروخانه ها جمع آوري شد و عرضه آن ممنوع است.

سه شنبه, 11 آذر 1393

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس محققان پس از بررسی وضعیت دستخط پزشکان دریافتند که نیاز به داشتن خط بد برای پزشکان مسئله‌ای حیاتی است.

چهارشنبه, 12 آذر 1393

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس طرح دادپزشک با هدف تشخیص علمی و قانونی مرگ های مشکوک در دل مرگ های طبیعی در کشور بعد از ۲ سال تاخیر با حضور ۲۰۰ پزشک در بیشتر استانهای کشور آغاز شد.

یکشنبه, 16 آذر 1393
 وی در پاسخ به اینکه آیا این روغن عوارضی برای بدن دارد یا نه،‌ اذعان داشت: پارافین خود بسیار مضر است،‌ چه برسد به گریس و وازلین که جزء خطرناک ترین روغن‌‌ها محسوب می‌شوند.
دکتر هاشمی با بیان اینکه مردم حتما میوه بخورند، از مردم خواست میوه‌هایی همچون سیب را با پوست مصرف نکنند.
یکشنبه, 16 آذر 1393

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان : اهدا عضو در گیلان به سه بیمار زندگی دوباره بخشید

پنج شنبه, 20 آذر 1393

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، رئیس جمهوری با ابلاغیه های جداگانه ای، روسای ۳ دانشگاه علوم پزشکی کشور را منصوب کرد.

دوشنبه, 24 آذر 1393

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس، مسلم بیات گفت: بازرسان و کارشناسان استاندارد، در جریان بازرسی‌های خود از مراکز عرضه و اولیه مواد غذایی مشمول استاندارد اجباری، موفق به شناسایی بیش از ۵۳ هزار عدد نوشیدنی انرژی‌زای غیراستاندارد شدند.

دوشنبه, 24 آذر 1393

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس دختر پانزده ساله با اهدا عضو به سه بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.

صفحه1 از21

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی