امروز: یکشنبه 01 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

خانواده آتنا قصد دارند با حضور در دادسرا از خواننده جنجالی شکایت کنند.

مداحان حامی رقیب انتخابات به جرم جاسوسی برای اسرائیل و روابط نامشروع با عضو  سفارت فرانسه می افتند زندان!!

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ما انتظار داریم دولت با تدابیر ویژه مواد پروتئینی ارزان‌قیمت را در اختیار شهروندان بگذارد،گفت: دلالان همیشه دربازاربوده اند و دولتها هم همیشه درکنترل دلالان عاجز هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: پذیرایی روزانه حداقل  18 هزار زائر اربعین حسینی بر عهده استان گیلان است.

محمدباقر نوبخت در شبکه‌های اجتماعی هیچ صفحه‌ای ندارد

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت انتظار داریم به جهت حمایت از دانشگاه پیام نور از اقدامات غیرکارشناسانه و همراه با شتاب برای ایجاد تغییر در اساسنامه بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی نیمه‌حضوری کشور خودداری کنند.

 نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان گیلان انتخاب شد.

نماينده مردم رشت در مجلس گفت: مديران تکراري باعث خستگي بين مردم مي‌شوند.

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس یکی از مشکلات کنونی سواحل را عدم تشکیل سازمان عمران و دریا از سوی دولت دانست و گفت:  دولتی ها به جهت آنکه قدرت دارند به ساخت ویلاهای ویژه و هتل های مدرن در سواحل اقدام می کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان با اشاره به اینکه باید اذعان داشت بیشتر رسانه های استان چه منتقد و چه حامی دولت ، منصف هستند گفت: حتی رسانه هایی که انتقاد می کنند، همیار ما هستند چرا که تا انتقاد سازنده نباشد، نقایص دیده نمی شود.

صفحه1 از164

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی