امروز: دوشنبه 31 تیر 1398 برابر با 22 جولای 2019

سخنگوی فراکسیون اشتغال و تولید مجلس نحوه اشتغالزایی از طریق اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری را تشریح کرد.

اطلاعات تکميلي

  • اختصاصی جعفرزاده مطرح کرد:

وزیر راه و شهرسازی با دعوت از سرمایه گذاران برای تولید مسکن استیجاری گفت: انبوه سازان و سرمایه گذاران برای ساخت مسکن استیجاری در کشور امتیازات ویژه ای از دولت دریافت می کنند، این موضوع قانونی در سالهای گذشته از سوی سازندگان مورد استقبال قرار نگرفته است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: چگونگی توزیع کالا‌های اساسی و یارانه‌های آشکار و پنهان طی دو هفته آینده در جلسات غیرعلنی مجلس با دولتی‌ها بررسی می‌شود

اطلاعات تکميلي

  • اختصاصی در جلسات غیرعلنی مجلس؛

وزیر کشور در همایش فرمانداران سراسر کشور توصیه‌هایی را در رابطه با انتخابات و برگزاری آن که اواخر سال جاری انجام می‌شود ارائه کرد.

سه شنبه, 18 تیر 1398 ساعت 09:24

سلامت نباید قربانی رویکرد سیاسی شود

نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به وجود نگاه سلیقه ای بر حوزه سلامت، گفت: سلامت نباید قربانی رویکرد سیاسی شود.

اطلاعات تکميلي

  • اختصاصی نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نصب و عزل‌ها در استان در غیاب استاندار خاطرنشان کرد: استاندار سکان‌دار دستگاه‌های اجرایی در استان است و هر عزل و نصبی باید با مشورت وی انجام شود و این در حالی است که گیلان هنوز استاندار ندارد و این نوع عزل و نصب‌ غیرمنطقی است.

عضو گیلانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پی شایعه انتصاب یک پزشک متخلف به سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وزیر بهداشت خواست تا رخت عزا بر تن این دانشگاه نکند.

با دستور معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب های کشور، پیگیری وضعیت تالاب انزلی در دستور کار سازمان حفاظت از محیط زیست قرار گرفت.

اطلاعات تکميلي

  • اختصاصی با پیگیری‌های معاون اقتصادی وزیر کشور محقق شد؛

رئیس جمهوری ایران گفت: اگر آمریکایی‌ها بخواهند دوباره به آب‌ها و حریم هوایی ایران تجاوز کنند، نیرو‌های مسلح ایران مامور به مقابله با آن‌ها بوده و برخوردی قاطع خواهند داشت.

اطلاعات تکميلي

  • اختصاصی روحانی در تماس تلفنی رئیس جمهور فرانسه:

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: سالاری علیرغم غیربومی بودن از محبوبیت خاصی بین مردم گیلان برخوردار بود.

صفحه1 از217

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی