امروز: چهارشنبه 29 شهریور 1396 برابر با 20 سبتامبر 2017

سیاسی

سیاسی (1083)

سرویس سیاسی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار سیاسی در این بخش می باشد

دوشنبه, 27 شهریور 1396

دبیر حزب اعتدال و توسعه تشکیلات گیلان در خصوص انتقادات تند بعضی جریانات اصلاح طلب در مورد گزینه های استانداری گیلان گفت: اقتضای «عقل سیاسی» آن است که اصلاح طلبان و اعتدال گرایان متحد باقی بمانند، چون در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده، مستغنی از همکاری و هماهنگی با یکدیگر نیستند.

دوشنبه, 27 شهریور 1396

علی جنتی در گفت‌وگویی مفصل، از راز طول عمر پدرش آیت‌الله جنتی، نحوه ازدواج خود، ناراحتی مادر مرحومش از اعدام حسین جنتی، شورش‌های مشهد در دوران استانداری‌اش و ... سخن گفت.

دوشنبه, 27 شهریور 1396
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه عموم مردم حق دارند اگر بخش‌های دیگری از نظام در موضوع حقوق عامّه کوتاهی کردند، انتظار داشته باشند که قوه قضائیه وارد شود، گفت: قوه قضائیه به طور مشخص از سوی دادستانی و بازرسی کل کشور از سال قبل و بخصوص امسال تلاش کرده که این امور را احصاء کند.
یکشنبه, 26 شهریور 1396

صبح امروز جلسه شورای شهر انزلی در شرایطی با عدم حضور سه عضو شورای شهر انزلی لغو شد که دستور کار اصلی جلسه انتخاب شهردار انزلی بود.

شنبه, 25 شهریور 1396

با شروع به کار دولت دوازدهم ، موضوع مهم دیگر پس از تعیین کابینه، کلیدخوردن تغییرات در حوزه استانداری‌ها است.

پنج شنبه, 23 شهریور 1396
به زودی تکلیف استاندارهای دیگر نیز مشخص خواهد شد و گویا در نهایت استانداران 16 استان را تغییر خواهند داد.
پنج شنبه, 23 شهریور 1396

مهرداد لاهوتی با اشاره به مخالفتش با تغییر استاندار گیلان اظهار داشت: ما برای این مخالفت‌ها دلایلی داشتیم اما متأسفانه این اتفاق نیافتاد و من از این بابت متأثرم.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی