امروز: یکشنبه 28 مرداد 1397 برابر با 19 آگوست 2018

سیاسی

سیاسی (1320)

سرویس سیاسی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار سیاسی در این بخش می باشد

شنبه, 20 مرداد 1397

یکصد و بیست و نهمین ﻧﺸﺴﺖ ﺧﺒﺮی سخنگوی دستگاه قضا آغاز شد سخنگوی قوه قضاییه گفت: تعداد افراد بازداشت شده در پرونده‌های اقتصادی اخیر به ۶۷ نفر رسیده است.

شنبه, 06 مرداد 1397

عدم نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت بر روند ثبت سفارش‌ها به گونه‌ای که وزیر صنعت، معدن و تجارت در تاریخ ۲۴/۴/۱۳۹۶ اعلام خطر کرده و ممنوعیت ورود خودرو‌های خارجی را پیشنهاد داد و حتی پس از این تاریخ و تا ۲۸/۴/۱۳۹۶ ثبت سفارش‌ها ادامه یافت، که زمینه‌ساز تخلفات واردکنندگان خودرو بوده است.

پنج شنبه, 21 تیر 1397

امام جمعه رشت با اشاره به قطعی برق بی‌سابقه در استان گیلان و دیگر نقاط کشور گفت: برخی مناطق بیشتر قطعی برق را حس می‌کنند، این امر موجب ایجاد تبعیض در بین مردم می‌شود و قطعی یا کاهش برق باید برای همه یکسان و از بین برود.

سه شنبه, 19 تیر 1397

مادر شهید «محمد عمویی» امروز (چهارشنبه ۲۰ تیرماه) پس از ۳۶ سال فراغ با حضور در معراج شهدا با پیکر مطهر فرزند خود دیدار می‌کند.

دوشنبه, 28 خرداد 1397

تهدید و ارعاب نمایندگان مجلس برای عدم تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مبارزه با تامین مالی تروریسم ادامه دارد. علی مطهری، نایب رئیس مجلس، امام جمعه مشهد را تلویحاً متهم کرد که در ماجرای ارسال این پیامک‌ها دست دارد.

یکشنبه, 27 خرداد 1397

معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه درباره سرنوشت سه متهم محکوم به اعدام پرونده اختلاس سه‌هزار میلیاردی، انتقاد رئیس بانک مرکزی از قوه قضاییه، اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار خودرو، مشکلات مؤسسات مالی و پرونده فرمانده سابق ناجا توضیحاتی ارائه کرد.

دوشنبه, 21 خرداد 1397

سربازان گمنام امام زمان (عج) 27 نفر از اعضای شبکه تروریستی که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر و روز قدس را داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی