امروز: جمعه 02 اسفند 1398 برابر با 21 فوریه 2020

اعتراض دسته جمعی مدیران ارشد شهرداری ر شت به تصمیم سازیهای مخاطره انگیر شورای شهر+سند

  • دوشنبه, 11 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، بیش از ۳۸ مدیر ارشد شهرداری رشت در نامه ای خطاب به محمدعلی نجفی استاندار گیلان و رحمانی فضلی وزیر کشور به عدم ثبات مدیریت شهری در رشت واکنش نشان داده و خواستار پیگیری “بحران رشت” شدند.

بیش از ۳۸ مدیر ارشد شهرداری رشت در نامه ای خطاب به محمدعلی نجفی استاندار گیلان و رحمانی فضلی وزیر کشور به عدم ثبات مدیریت شهری در رشت واکنش نشان داده و خواستار پیگیری “بحران رشت” شدند.

متن کامل  نامه مدیران ارشد شهرداری رشت به شرح ذیل است:

این نامه به امضای بهارمست معاون خدمات شهذی،  علیرضا قانع رئیس سازمان فرهنگی و  ورزشی، شهرداران مناطق ۵ گانه، اعلایی رئیس سازمان مشاغل شهری، ماه پسند مدیر مالی شهرداری، قدیمی مدیر روابط عمومی، حسنی مدیر فرهنگی، امیرلو از فرزندان شاهد و مشاور شهردار ، فلکدوست از فرزندان شاهد و مدیر امور بانوان شهرداری، حاجی پور رئیس سازمان پسماند و دهها مدیر ارشد شهری رشت رسیده است.صبح مشرق

انتهای پیام/083458

http://uupload.ir/files/6wqg_1.jpg

http://uupload.ir/files/yvj_2.jpg

http://uupload.ir/files/vddn_3.jpg

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 10514

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #5 فرشید در تاریخ: سه شنبه 12 مرداد 1395 ، ساعت 07:05 ب ظ
نقل قول از فرزاد:
آره فرشید جون راست میگی
تا حالا کسی اینطوری شهر رشت و به گند نکشیده بود
آقایان خودشون بحران هستند برن کنار تا بحران حل شه
امروز شهرداری منطقه 1 بودم تحت مدیریت یکی از آقایان امضا کننده و رفیق گرمابه و گلستان آقای شهردار هستند
ایشان خیلی شم بحران شناسی دارند همان منطقه 1 را ب[.......]بند شهر رشت پیشکش

ضمنا من یک مرد شصت ساله هستم و مدتها بود کسی بهم فرشید جون نگفته بود.
نقل قول
 
 
0 #4 فرزاد در تاریخ: دوشنبه 11 مرداد 1395 ، ساعت 10:05 ب ظ
آره فرشید جون راست میگی
تا حالا کسی اینطوری شهر رشت و به گند نکشیده بود
آقایان خودشون بحران هستند برن کنار تا بحران حل شه
امروز شهرداری منطقه 1 بودم تحت مدیریت یکی از آقایان امضا کننده و رفیق گرمابه و گلستان آقای شهردار هستند
ایشان خیلی شم بحران شناسی دارند همان منطقه 1 را ب[.......]بند شهر رشت پیشکش
نقل قول
 
 
0 #3 فرشید در تاریخ: دوشنبه 11 مرداد 1395 ، ساعت 06:05 ب ظ
در حال حاضر و[.......] راه و شهرسازی و شخص وزیر در ارتباط با طرحهای شهری رشت بسیار علاقمندند .من بعنوان یک شهروند از همه همشهریان و هم استانیها میخواهم که به موضوع خظیر بحران شهری و زیست محیطی شهر رشت با مسوولیت برخورد کنند. از منیت خود دست بردارند و به اهمیت همدلی و وحدت را برای برون رفت از این شرایط توجه نمایند و همه نیروی خود را برای کمک به تیم مدیریت شهری که پس از سالها در رشت شکل گرفته و نشان داده که توان و علاقمندی انجام کار را نیز دارد بسیج کنند. کمک به ثبات مدیریت شهری ، کمک به اصلاح برنامه ها، تقویت مدیریت شهری از طریق ارایه ایده های نو و خلاقانه ، جلب توجه مدیران موثر و ذینفوذ استانی و ملی به معضلات شهر رشت و استفاده از ظرفیت آنها ، کمک به جذب سرمایه ملی و خصوصی از جمله کارهایست که میتوانیم بجای تقابل ، درگیری لفظی ، کاهش انگیزه و اتهام زنی بکار بندیم.این مسیر به نفع همه شهروندان و سبب ثبات سیستم اجتماعی مان خواهد شد.
نقل قول
 
 
0 #2 فرشید در تاریخ: دوشنبه 11 مرداد 1395 ، ساعت 05:05 ب ظ
،کمبود فضای سبز شهری، کمبود فضاهای فرهنگی نظیر عدم وجود فرهنگسرا در شهری که داعیه فرهنگی دارد، نداشتن سینما و سالن تاتر و موسیقی مناسب و معضلات دیگری که درمجموع یک بحران زیست محیطی ، اجتماعی و هویتی را در بطن خود نهفته ، واقعا نیاز به همدلی ، توجه و وحدت نظر و عمل مسولان شهری و استانی و کشوری دارد.حل و فصل چنین مشکلاتی در شهری که سی سال است از قافله توسعه باز مانده بدون وحدت و همکاری و جلب توجه مدیران و تصمیم گیران کاربلد نشدنیست. متاسفانه عدم درک اهمیت موضوع از سوی بعضی از مقامات و تنگ نظریها و کوته بینی های فردی و محلی و سلیقه ای بخش بزرگی از انرژی ای را که باید صرف برنامه ریزی و پیداکردن راه حل ، جلب سرمایه وتامین هزینه طرح ها و اجرای آنها بشود را به درگیریهای سطحی و تغییر هر چند ماه یکبار شهردار تقلیل داده است.
نقل قول
 
 
0 #1 فرشید در تاریخ: دوشنبه 11 مرداد 1395 ، ساعت 05:05 ب ظ
اینکه تعدادی از مدیران شهری وضعیت بحرانی شهر رشت را از نظر دور افتادن از مسیر توسعه متوازن شهری دریافته واهمیت ثبات مدیریت شهری را در چنین شرایطی درک نموده اند وبا چنین انگیزه ای اقدام به نگارش نامه به استاندار کرده اند را باید به فال نیک گرفت.رشت بعنوان بزرگترین شهر ایران بر کرانه خزر و با توجه به مشکلات اساسی در زمینه آلودگی محیط زیست در یک منطقه بغایت ویژه و با اکو سیستم آسیب پذیر و فاجعه دفن زباله در سراوان و عبور دو رودخانه مسموم و متعفن از وسط شهر ، مشکلات شهری بزرگ از قبیل بافت فرسوده وسیع وخطر ساز بخصوص از نظر امکان آتش سوزی ، کمبود های اساسی در زمینه ترافیک شهری از خیابان و میدانهای نامناسب گرفته تا پارکینگ و آسفالت نامناسب ،کوچه های فاقد پیاده رو و درختکاری مناسب و غیره، تکمیل نشدن سیستم فاضلاب و آلوده شدن آبهای زیر زمینی منطقه ،کمبود فضای سبز شهری، کمبود فضاهای فرهنگی نظیر عدم وجود فرهنگسرا در شهری که داعیه فرهنگی دارد،
نقل قول
 

 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی