امروز: چهارشنبه 24 مهر 1398 برابر با 16 اکتبر 2019

آقای محترم! بدان که اگر اقتدار سپاه نبود نمی توانستی این مسئولیت را در استان بگیری/فتنه گران همانند یزید و شمر و عبیدالله، مستحق لعن و نفرین هستند

  • جمعه, 09 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، حجت الاسلام معتمد با تاکید بر اینکه دشمن 3 گروه را در ایران مامور به این کار و مقابله با ارزشهای انقلاب کرده است، گفت: گروه اول عناصر محرک داخلی هستند یعنی افرادی که حتی در اول انقلاب نیز به انقلاب رای "آری" و مثبت ندادند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: اگر می خواهیم در ایام محرم ثواب ببریم، همانطور که یزید و شمر و عبیدالله ابن زیاد را لعن می فرستیم، باید سران فتنه را هم لعن و نفرین کنیم زیرا آنها می خواستند انقلابی را براندازی کنند که میراث انبیا و ائمه معصومین(ع) بود و آرمانهای حسین بن علی(ع) را زنده کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عزت الله معتمد در یادواره شهدای سرپل ذهاب و محله باقرآباد رشت با اشاره به اینکه مردم گیلان در زمان جنگ تحمیلی و 8 سال دفاع مقدس با همت و حمایت حضرت آیت الله احسانبخش بی نظیر و عالی درخشیدند، اظهار کرد: در آن زمان نه تنها محاصره نظامی و اقتصادی شده بودیم، بلکه 120 رادیو 24 ساعته با 12 زبان زنده دنیا بر علیه امام و انقلاب و مردم حرف می زدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه استراتژی آمریکاییها مقابله با انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: امروزه روشنفکران آمریکایی و غربی در اتاق فکرهای خودشان به این نتیجه رسیده اند که با حمله نظامی به ایران نه تنها به پیروزی نخواهند رسید و هزینه های زیادی متحمل خواهند شد، بلکه شکستی سنگین و تاریخی خواهند خورد.

وی با اشاره به اینکه آنها می گویند تنها راه پیروزی ما بر ایران این است که به جنگ باورها و ارزشها برویم، تصریح کرد: آنان فهمیده اند که با سلاح و جنگ نظامی به هیچ وجه قادر به شکست ایران نیستند.

حجت الاسلام معتمد با تاکید بر اینکه دشمن 3 گروه را در ایران مامور به این کار و مقابله با ارزشهای انقلاب کرده است، گفت: گروه اول عناصر محرک داخلی هستند یعنی افرادی که حتی در اول انقلاب نیز به انقلاب رای "آری" و مثبت ندادند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گروه دوم را عناصر محرک خارجی دانست و افزود: متاسفانه این افراد در دولتهای اخیر به نامهای "نخبه و مغز" وارد ایران شده اند.

وی با بیان اینکه گروه سوم و خطرناک ترین گروه، افرادی هستند که عامل داخلی هستند و محرک و عقبه خارجی دارند، ابراز نمود: دشمن تغییر و براندازی نظام را به این افراد دلخوش کرده است. اینان سرشاخه های دشمن در کشور هستند.

فتنه گران همانند یزید و شمر و عبیدالله، مستحق لعن و نفرین هستند

حجت الاسلام معتمد با تاکید بر اینکه سران فتنه از گروه سوم بودند، تصریح کرد: این فتنه گران مستحق لعن و نفرین هستند. اگر می خواهیم در ایام محرم ثواب ببریم، همانطور که یزید و شمر و عبیدالله ابن زیاد را لعن می فرستیم، باید سران فتنه را هم لعن و نفرین کنیم زیرا آنها می خواستند انقلابی را براندازی کنند که میراث انبیا و ائمه معصومین(ع) بود و آرمانهای حسین بن علی(ع) را زنده کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن به دنبال پیاده کردن 5 برنامه و محور برای ضربه زدن به نظام در ایران می باشد، اظهار کرد: سست کردن پایه های اعتقادی اولین برنامه دشمن برای ایران است و از مهدکودک های ما تا مراکز نخبه پروری و دانشگاهی را هدف قرار داده اند.

وی با اشاره به اینکه دومین برنامه دشمن تغییر ادراکات و باورهای مسئولین در حوزه فرهنگ و سیاست است، گفت: تبلیغ کردن برای بیگانه و برتری دادن فرهنگ آنان بر فرهنگ ملی، سومین محور برنامه دشمن است. زیر سوال بردن و نفی مولفه های امنیت و اقتدار ملی، روحیه شهادت طلبی، سازش ناپذیری، ساده زیستی، اقتصاد مقاومتی و... نیز محور چهارم برنامه های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام معتمد ترویج فساد و فحشاء به نام آزادی را پنجمین برنامه دشمن برای ایران دانست و خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد با رواج فسادهای اخلاقی بنیان و پایه خانواده های ایرانی را ویران کند و ما باید خیلی مراقب این قضیه باشیم.

وی در ادامه اظهار داشت: فرمانده سابق شبکه جاسوسی آمریکا در ایران کتابی با عنوان "دشمن خود را بشناسیم" نوشته و در آن بر 3 مبحث اساسی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران تاکید می کند. او می گوید باید نطفه غرب گرایی و مخالفت با انقلاب و اندیشه های غربی را در دانشگاه ها ببندیم و باید چادر را که نماد زنده بودن اسلام و انقلاب در ایران است را از سر بانوان برداریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: او در سومین بخش این موضوع می نویسد که اگر می خواهیم افرادی را در ایران برای خودمان استخدام کنیم که با ما هماهنگ و عنصر ما باشند، باید سراغ کسانی برویم که انقلابی بوده و مردم آنها را به عنوان افراد انقلابی قبول دارند؛ زیرا از طریق این افراد راحت تر به استحاله نظام و انقلاب اسلامی ایران می رسیم.

حجت الاسلام معتمد با تاکید بر اینکه باید مراقب باشیم و میراث شهدا را خوب پاسداری کنیم، اذعان داشت: عده ای در همین استان گیلان خواسته یا ناخواسته می خواهند مولفه های امنیت و اقتدار ما را برهم بزنند.افرادی که به برکت جمهوری اسلامی و سپاه و به برکت این مساجد به یک موقعیت اجتماعی و مسئولیتی رسیده اند، امروز می آیند و می گویند که سپاه پاسداران به دنبال قدرت طلبی است.

وی ادامه داد: آقای محترم! شمایی که سر سفره سپاه و خانواده های شهدا به اینجا رسیدی، بدان که اگر اقتدار سپاه نبود نمی توانستی این مسئولیت را در استان بگیری.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: افرادی که تا دیروز در همین گیلان و رشت با خانه های تیمی و فساد مبارزه و مقابله می کردند، امروز از آرمانهایشان برگشته و با بازماندگان آن خانه های تیمی جلسه می گذارند.

مسئولین بدانند که امنیت سیاسی نیست

وی با بیان اینکه بعضی از همرزمان و همسنگران شهیدان، پاسداری از خون شهدا را رها کرده و از آرمانهای انقلاب اسلامی مرتد شده اند، خاطرنشان کرد: اگر سپاه و این اقتدار نباشد، دشمن مگر جامعه را برایمان آرام می گذارد. امروز اگر پای داعش به ایران برسد، مگر می گوید چه کسی اصولگراست و چه کسی اصلاح طلب؟! بلکه همه را نشانه قرار می دهد.

حجت الاسلام معتمد با تاکید بر اینکه مسئولین فرهنگی و امنیتی بدانند که امنیت سیاسی نیست، ابراز نمود: امنیت عین سلامتی جامعه است. نباید مقابله با دشمن را سیاسی کرد، امروز دشمن از برهم زدن امنیت جامعه به دنبال براندازی نظام می باشد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 11455

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی