امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399 برابر با 01 آوریل 2020

توصیه های پدرانه مازیارصیادی به فرزندان اصلاحات! / گرفتار آثار زیانبار انشقاق اصلاح طلبان همانندسال ۸۸ نشویم

  • دوشنبه, 12 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مازیارصیادی در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان در محل دفتر مجمع مهندسین گیلان با تسلیت بمناسب ماه محرم اظهار امیدواری کرد: همگان رهرو سید و سالار شهیدان امام حسین (ع( باشیم.

وی گفت:در بزنگاه حساسی بسر می بریم که الزاما باید بسیار هوشمندانه و مدبرانه فضای سیاسی را مدیریت نماییم.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان ادامه داد:ضرورت روند اصلاحات اقتضا می کند که مرزبندی و سهم خواهی را در شاکله اصلاحات از بین ببریم و هرگونه نگاره سهم خواهانه ما را به اهداف اصلاحی نخواهد رساند.

صیادی خاطر نشان کرد: باید به گونه ای رفتار کنیم که کلیه گرایشات اصلاح طلبی وحدت داشته باشیم تا گرفتار آثار زیانبار انشقاق اصلاح طلبان همانندسال ۸۸ نشویم که سبب شد به آسانی میدان را به رقیب واگذارکنیم ودر این رویداد متاسفانه شاهد هدر رفتن اندوخته فرهنگی،معنوی،اقتصادی و اجتماعی شد و حتی اعتبار جهانی و بین المللی ایران با علامت سوال مواجه کرد.

ویبا اشاره بهانتخابات ریاست جمهوری سال آینده گقت: باید هوشیار وآگاه باشیم، علی الظاهر رقیب میدان را بصورت تاکتیکی ترک کرده است ولی این خلاء عامل اختلاف و انشقاق بین اصلاح طلبان گردیده است به گونه ای که با عدم حضور رقیب مبادرت به طرح کاندیداهای جدید بین اصلاح طلبان شده در حالی کهاین امر منجر به تضعیف صفوف اصلاح طلبان می شود، اگر غفلت کنیم سناریو شکست اصلاح طلبان بار دیگر تکرار خواهد شود.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان ادامه داد: اغلب دوستان ایرادت بنیادی باهمدیگر ندارند،بلکه اغلب مواقع اختلاف سلایق ساده منجر به مرزبندی و توهم با تنش بین اصلاح طلبان می شود پس بایداین نوع رفتارهای احساسی را کنترل کرد.

صیادی خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته سعی کردیم کلیه اصلاح طلبان در گرایشات مشورتی و شورای هماهنگی اصلاحات وحدت، وفاق و همگرایی و هم افزایی چشمگیری داشته باشند و خوشبختانه اکثر دوستان اصلاح طلب بسیار هوشمندانه و ماهرانه با درک موقعیت حساس به خوبی عمل کردند و این همدلی برای تحقق اهداف اصلاحی ضروری بنظر می رسید.

وی با بیان اینکه برای تحقق اهداف اصلاحی باید با سعه صدر داشت و با حوصله اختلافات بین احزاب و اصلاح طلبان را مرتفع ساخت، گفت:در محافل اصلاح طلبان تقسیم بندی و چارت سازی مجزا وجود ندارد و آینده نزدیک اصلاح طلبان گیلان اعم از هر نحله فکری و گرایشات اعم از احزاب اصلاح طلبان واصلاح طلبان مشورتی در یک گردهمایی مشترک نمادی از همدلی و وفاق را به نمایش می گذارند . کاسپین

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 11498

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی