امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

  • /images/banners/Special.png
مسئولين تا زمانيكه به فكر ايجاد حكومت جهاني امام زمان نباشند خائن می باشند/ 70درصد درخواست طلاق از سمت زنان ميباشد+عکس

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، همايش رابطه ي وجودي ما و امام زمان(ع) با سخنراني استاد محمد شجاعي در دانشگاه پيام نور مركز رشت برگزار شد.

مدیر موسسه منتظران منجی بااشاره به شئونات و گرايشات انسان بيان كرد:انسان شان جمالي و حسي و گرايش به جذب محسوسات دارد.

شجاعي بخش هاي مقدماتي شئونات انسان را شان گياهي و جنسي ناميد:كه به زيبايي،رشد،ازدواج و تشكيل خانواده گرايش پيدا ميكند.

وي افزود:انسان جنبه ي فرشته اي دارد كه گرايش آن به سمت عقلانيت ميباشد ،در اين بخش تشنه ي علم است و تلاش بر حل مجهولات دارد همچنين شئونات ويژه ي انسان بخش فوق عقلانيست كه عاشق كمال مطلق و بي نهايت طلب ميشود.

مدیر موسسه منتظران منجی بااشاره به اينكه:در ايام اربعين همه ي ادعيان اعم از شیعیان، مسیحیان و اهل سنت در راهپيمايي به سمت كربلا حضور دارند بيان كرد: انسان صرف از نظر از انتخاب دين،نور اهل بيت در وجودش فعال است ،رابطه قلبی با اهل بیت يك رابطه حقيقي ميباشد و عميق تر از رابطه ي حقيقي با پدرو مادر است اهل بيت خانواده ي اسماني انسانها هستند و بازگشت همه به سوي آنهاست.

وي تصريح كرد:انسان در رحم دنيا براي عبور از ابديت بايد خود را در 4مرحله ي وفات،برزخ ،قيامت و بعد از قيامت آماده كند و تاكيد داشت:مسئول امادگي انسان در اين دنيا دين و قران ميباشد و مسئول اجرای دین معصومين هستند.

شجاعي خاطرنشان كرد: مهمترين نياز جامعه ي اسلامي وجود متخصصين معصوم است و همانطور که از متخصصاني چون پزشکان برای سلامت جسم خود اطاعت می‌کنیم،اطاعت از متخصصان معصوم بر ما واجب و ضروري ميباشد.

مدیر موسسه منتظران منجی بابيان اينكه: اعتبار زمين به متخصص معصومين است افزود:امروزه با محروميت از تخصص معصومين دنيا بيش از هرزمان ديگري باوجود پيشرفت علم و هوش دچار فساد شده است.

شجاعي اذعان داشت:11تن از متخصصان معصوم در غربت کشته شدند و امام عصر(عج) تا زمانی که مردم لیاقت ظهورش را داشته باشند و بايكديگر همدل شوند پنهان خواهد ماند.

وي افزود:مسئولين جمهوري اسلامي ايران تازمانيكه به فكر ايجاد حكومت جهاني امام زمان نباشند خائن و خطر ساز ميباشند حتي اگر به مردم خدمت كنند.

مدیر موسسه منتظران منجی بااشاره به اينكه:در گيلان شاهد اسيب هاي زيادي در بخش طلاق ميباشيم بيان كرد: دركشور ما 70درصد درخواست طلاق از سمت زنان ميباشد زيرا امروزه انسانها بر اساس تخصص و آموزه هاي انساني زندگي نميكنند بلكه براساس ميل هاي خودشان دست به انتخاب ميزنند،متاسفانه خانوده هاي ايراني فقط به سلامت و زيبايي و هوش فرزندانشان اهميت ميدهند در نتيجه اخلاق ها ضعيف شده و حركت به سمت ابديت كندشده است.

شجاعي سلامت، زيبايي ،هوش ،اخلاق واقلانيت و معنويت را 5 صفت آموزشي در موسسه مهر برشمرد و گفت:علامت رشد معنوي شادي و آرامش انسان است و علامت ايمان و انسانسيت عشق به همسر ميباشد.

در پايان مدير موسسه منتظران منجي اذعان داشت:والدین، معلمان و سایر نهادهایی که در پرورش کودکان نقش دارند معلمان مهدویت نامیده ميشوند و وظيفه ي معلمان مهدوی پرورش فرزندان بر پايه ي مکتب مهدویت و توجه به امام عصر(عج)ميباشد.

انتهاي پيام/083466

عكس از:سيده دنيا معصومي

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 11783

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی