امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

  • /images/banners/Special.png
برخی عناصر سست بنیان جهت تطهیر جسد متعفن استکبار تلاش می کنند / شعار "مرگ بر آمریکا" رمز حضور ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان

  • پنج شنبه, 13 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، جوانان ایران اسلامی نشان خواهند داد در مقابل هرگونه فتنه و فتنه گری داخلی و خارجی ایستادگی کرده تا دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در جهان طنین انداز شود.

بنا بر این گزارش ، حسین متقی طلب در جمع تعدادی از دانشجویان دانشگاههای گیلان ضمن گرامیداشت روز 13 آبان مطالبی را ایراد نمود که در ادامه به آن می پردازیم

حسین متقی طلب در بخشی از سخنان خود گفت: بار دیگر در روز 13 آبان که همانا تجلی گاه عشق به ولایت و اطاعت از ولی امر مسلمین جهان است ، مراتب انزجار ملت ایران از استکبار غرب در سراسر ایران اسلامی با رمز مرگ بر آمریکا طنین انداز خواهد شد.

عضو رسمی انجمن مشاوران مدیریت ایران اذعان داشت : ایستادگی و مقاومت ملت ایران در روز 13 آبان بار دیگر به جهانیان ثابت خواهد کرد که جوانان دیروز و امروز همچنان در مسیر انقلاب قدم گذاشته و با اعتقاد باطنی خود این شعله فروزان انزجار از استکبار جهانی را به نسل های آینده منتقل خواهند کرد.

مشاور کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد : علیرغم تلاش برخی از عناصر سست بنیان داخلی و خارجی که هرساله در جهت تطهیر جسد متعفن استکبار جهانی تلاش می کنند همچنان شاهد شکوفایی روز افزون نهالهای انقلاب در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی 13 آبان در کشور هستیم . نهال هایی که با خون شهدای انقلاب و امام شهدا به ثمر نشست و با هدایتگری مقام معظم رهبری و ترتیت فرزندان شهادت طلب در این مرز و بوم تا محو نام آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان خبیث آنها هم چنان ادامه خواهد داشت.

حسین متقی طلب افزود: دانش آموزان ایران اسلامی همگام با پدران و مادران خود در روز 13 آبان شاهد میراث انقلاب و خروش مردم ولایتمدار در سرتاسر میهن عزیزمان خواهند بود تا بار دیگر به جهانیان نشان دهند سردادن شعار مرگ بر آمریکا در ذات انقلاب اسلامی ثبت شده است و هر روز وسعت آن افزایش پیدا خواهد کرد تا جایی که پایه های استکبار جهانی را به لرزه در آورد .

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز جوانان ایران اسلامی با ندای لبیک یا خامنه ای و مرگ بر آمریکا به جهانیان نشان خواهند داد در مقابل هرگونه فتنه و فتنه گری داخلی و خارجی ایستادگی کرده تا دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در جهان طنین انداز شود.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 11816

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی