امروز: جمعه 24 مرداد 1399 برابر با 14 آگوست 2020

اختلاس هشت هزار میلیارد تومانی را بدهی معوقه برای 30 نفر توجیه می‌کنند و می‌گویند فساد نیست/نفوذ سیستمی بزرگ‌ترین ضربه‌ای است که برجام وارد کرده است

  • دوشنبه, 24 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به شکسته شدن زشتی مذاکره مسؤولان با آمریکا اشاره کرد و گفت: نفوذ سیستمی بزرگ‌ترین ضربه‌ای است که برجام وارد کرده است.

سردار نظرعلی علیزاده امشب در جمع مردم این شهر با اشاره به مقایسه انقلاب اسلامی و نهضت کربلا توسط امام (ره) اظهار کرد: 17 شهریورماه سال 57 که به جمعه سیاه نام گرفت، مردم در میدان ژاله سابق به خیابان آمدند و شاه آنها را قتل عام کرد.

وی ادامه داد: امام (ره) فرمودند؛ 17 شهریور مکرر عاشورا و میدان شهدا مکرر کربلا است و شهدای ما مکرر شهدای کربلا هستند.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان، واقعه کربلا را خط سیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: درود بر ملت ایران که در مسیر قیام امام حسین (ع) حرکت می‌کنند و در راهپیمایی‌ها به دنیا نشان می‌دهند این اردوگاه پس از 1400 سال صحنه‌هایی می‌آفریند که بی‌نظیر است.

علیزاده با بیان اینکه مردم در اربعین حسینی (ع) از بصره تا کربلا را پیاده می‌پیمایند، تصریح کرد: امسال پیش‌بینی می‌شود 20 میلیون نفر جمعیت در اربعین حسینی (ع) شرکت کنند.

وی به تداوم جریان عاشورا در دنیای معاصر اشاره کرد و گفت: امام (ره) فرمودند؛ دشمنان ملت ما مکرر یزید هستند و جبهه اسلام و کفر ادامه دارد.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با اشاره به اینکه جبهه حق و باطل در مقابل همدیگر نبرد بی‌پایانی دارند، بیان کرد: به برکت خون‌های پاک شهدای کربلا هیچکدام از صحنه‌های عاشورا پوشیده نمانده است.

علیزاده برشناخت اردوگاه امام حسین (ع) و یزید در جامعه امروز تأکید کرد و گفت: مهم است بدانیم در صحنه نبرد کدام طرف یاران امام حسین (ع) قرار دارند ضمن اینکه وظیفه داریم حسین و یزید زمان را شناخته و جایگاه خود نسبت به آنها را بدانیم.

وی با بیان اینکه برخی از افراد که زمانی سینه چاک انقلاب بودند اکنون در مقابل آن هستند، اظهار کرد: رفتار افراد مذکور نشان‌دهنده بی‌بصیرتی آنها است.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان متذکر شد: اگر بصیر نباشیم پیچیدگی‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی جامعه به‌گونه‌ای رقم می‌خورد بزرگانی از انقلاب در این صحنه می‌لغزند و مشاهده کردیم افرادی که در طول انقلاب در مقابل دشمن ایستادند اما پس از آن در دامن دشمن قرار گرفتند.

علیزاده با اشاره به مبارزه بسیار منتظری در دوران ستم‌شاهی، خاطرنشان کرد: به دلیل نفوذ دشمن کار به‌جایی رسید که منتظری در مقابل انقلاب و امام (ره) ایستاد.

وی به فرمایش امام (ره) در مورد لاهوتی در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: امام (ره) فرمودند؛ «لاهوتی فرزند من است» اما به دلیل نفوذی که در درون او به وجود آمد وقتی درگذشت بسیاری متوجه او نشدند.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه فضای فتنه پیچیده است، تصریح کرد: اردوگاه امام حسین (ع) و یزید را باید بشناسیم زیرا ما حسینی (ع)، عاشورایی و کربلایی هستیم اما ماندن در این میدان آسان نیست.

علیزاده به هواپیمای حامل امام (ره) به میهن در سال 57 اشاره کرد و افزود: کنار امام (ره) قطب‌زاده و بنی‌صدر از عوامل دشمن قرار داشتند و این امر نشان می‌دهد در تلاش هستند در بدنه نظام نفوذ کرده و از درون به آن ضربه وارد کنند.

وی با اشاره به نفوذ در حوزه دفاعی کشور در دوران دفاع مقدس، بیان کرد: ناخدا افضلی فرمانده نیروی دریایی ارتش جاسوس «کا.گ.ب» بود و پس از دستگیری اعضای حزب توده، شناسایی و به اعدام محکوم شد.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به وجود کشمیری در کنار شهید رجایی اشاره کرد و گفت: کشمیری اعتماد رجایی را طوری به خود جلب کرد که رجایی پشت سر او نماز می‌خواند اما این فرد رئیس جمهور را به شهادت رساند.

علیزاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند؛ پس از برجام دشمن دنبال نفوذ است، خاطرنشان کرد: اکنون نفوذ به صورت فردی نیست بلکه به صورت سیستمی برنامه‌ریزی شده است.

*نفاق مقدمه نفوذ است

وی، بیشترین ترورهای دوران انقلاب را در قالب نفوذ خواند و یادآور شد: نفاق مقدمه نفوذ است و در واقع نفوذ در پوشش نفاق انجام می‌شود.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه نفوذ سیستمی خطرناک‌تر از نفوذ فردی است، اظهار کرد: نفوذ سیستمی در بدنه نظام در مراکز تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری خطرناک است.

علیزاده به نفوذ سیستمی در تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران در مجلس و دولت اشاره کرد و افزود: امروز در زمانی قرار گرفتیم که هجمه نفوذ در داخل نظام است.

وی با بیان اینکه زمانی کسی حاضر نبود با آمریکا صحبت کند، تصریح کرد: در برجام مذاکره با آمریکا انجام شد و فکر می‌کردیم یک گروه در حال مذاکره هستند اما مذاکره به این موضوع ختم نمی‌شد و ده‌ها گروه با همدیگر مذاکره کردند و هر کدام دروازه نفوذ بود.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به شکسته شدن زشتی مذاکره مسؤولان با آمریکا اشاره کرد و گفت: نفوذ سیستمی بزرگ‌ترین ضربه‌ای است که برجام وارد کرده است.

علیزاده با اشاره به سخنرانی افراد فتنه‌گر یا حامیان فتنه در دانشگاه‌ها، بیان کرد: سخنرانی افراد انقلابی را به‌هم می‌ریزند و این موضوع به معنای آن است نیروهای انقلابی حق حرف زدن ندارند.

وی به اختلاس‌های صورت گرفته اشاره کرد و یادآور شد: اختلاس هشت هزار میلیارد تومانی را بدهی معوقه برای 30 نفر توجیه می‌کنند و می‌گویند فساد نیست.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه بیش از یک‌هزار نفر ماهانه حقوق‌های 20، 50 و 70 میلیون تومانی دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: زیر مجموعه‌ها با 25 سال سابقه کار یک‌میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند.

علیزاده به سخنان وزیر دادگستری مبنی براینکه حقوق‌های نجومی قانونی است، اشاره کرد و افزود: مسؤولان به جای آن‌که حقوق‌های نجومی را پس بگیرند اما این موضوع به‌راحتی در دستگاه اجرایی توجیه می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 11929

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی