امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان انتخاب شد / بنده با بدن مملو از ترکش های آمریکایی سر می کنم بعد ما شدیم آمریکایی!

  • دوشنبه, 29 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان با انتخاب رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شد و در این انتخابات مازیار صیادی مجددا به این سمت انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، صیادی ضمن گزارش از کارکرد خود درمدت مدیریت گفت: در این مدت سعی کردم بدون حب و بغض وعدالت محور مدیریت نمایم ولی کاری سخت و طاقت فرساست که قادر باشید با همه سلایق سیاسی فضای مودت ودوستی ایجاد کنید، این سه ماه مدیریت سی سال سختی و برایم داشته است.

وی گفت: آنچه طاقت فرساست این است که عده ای وعده دروغ و غیر قابل اجرا می دهند و متاسفانه باید جوری نقش بازی کنید که وانمود نماید مقام اجرایی تمایل دارد از اصلاح طلبان استفاده کند ولی عملا چنین نیست.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان گفت: خوشبختانه استاندار روابط خوبی با احزاب و بویژه به اینجانب داشت و تفاهم خوبی با دکتر نجفی جهت بکارگیری اصلاح طلبان داشتیم که در شرف انجام است، باید اقرار کنیم استاندار تمام سعی و تلاش خود را برای استفاده اصلاح طلبان بکار بسته ولی باید محدویت های ایشان را درنظر گرفت.

صیادی با انتقاد از تخریب گسترده ای که درفضای مجازی و در صحنه های سیاسی از اصلاح طلبان شده گفت: متعجبم از بعضی آقایان که در هفته وحدت و آنهم در بزنگاه حساس سیاسی و دو انتخابات حساس پیش رو اینگونه سبب ساز اختلاف وشکاف در جامعه سیاسی می شوند، مایه شرم ساری است که اصلاح طلبان ناب را امریکایی قلمداد می کنید در حالیکه مدیری که از زمان دانشجویی رییس انجمن اسلامی دانشگاه بود و رزمنده و بسیجی بود آمریکا ستیزی او اظهر من الشمس است، چگونه این اصلاح طلب را آمریکایی معرفی می کنید.

وی افزود: بنده باور داشتم که حداقل در ضد آمریکایی بودن مشترک هستیم ولی الان برایم اثبات شده جناح مقابل می خواهد با هرنوع انگ اصلاح طلبان را درجامعه به حاشیه براند، بدانید اصلاح طلبی جزو باور آحاد مردم است و انگ زدن به اصلاح طلبان به معنای این است که عملا در مقابل آحاد مردم بایستید، اگر امروز نظام قدرتمند شده و در فضای بین المللی محبوبیت کسب کرده از درخشش اصلاح طلبان بوده است.

صیادی ادامه داد: بنده بسیجی و جانباز و رزمنده بودم و با توطئه امریکا در منطقه و با موشک های امریکایی و گاز اعصاب امریکایی مجروح شدم، اکنون هم با جراحات حاد و افت شدید جسمانی و بدن مملو از ترکش امریکایی سر می کنم و حتی یک کشمش از انقلاب نگرفتیم، آنگاه ما شدیم امریکایی و برخی ها که در فلان پیمان ها و فلان پست های آنچنانی بوده اند تبدیل به ضد آمریکایی و نماد آمریکا ستیزی شده اند.کاسپین

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 12288

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی