امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

هفت عضو شورای مرکزی اصولگرایان آذری گیلان انتخاب شدند

  • پنج شنبه, 02 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس سردار نظرعلی علیزاده ظهر امروز در مجمع سالانه اصولگرایان آذری گیلان با بیان اینکه اقدام بی‌شرمانه دستگاه رسانه‌ای منحط و موهن غرب در مجله فکاهی شارلی‌ابدو را در اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم شأن اسلام حضرت محمد (ص) محکوم می‌کنیم، اظهار داشت: تنها راه مقابله با چنین اقدامات موهنی، انسجام و وحدت هر چه بیشتر مسلمانان است.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در برابر موج جهانی بیداری اسلامی احساس خطر می‌کنند، افزود: ازاین‌رو با اهانت به اشرف مخلوقات سعی دارند، عملی بازدارنده ایجاد کنند، اما بازهم راه به‌جایی نمی‌برند و رسواتر از همیشه شدند.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان گفت: دشمنان می‌خواهند اسلام و مسلمانان را به جریان کشتار در روزنامه فرانسوی وصل و این بیداری عظیمی را که در جنبش‌های اسلامی به وجود آمده را کمرنگ کرده و نادیده بگیرند.

علیزاده با بیان اینکه اعضای دومین دوره شورای مرکزی اصولگرایان آذری گیلان انتخاب شدند، خاطرنشان کرد: 25 نفر از معتمدان و متنفذان آذری گیلان هسته مرکزی مجمع اصولگرایان آذری استان را تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین هدف مجمع اصولگرایان آذری گیلان لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: مجمع اصولگرایان آذری رشت بازوی توانمند اصولگرایان گیلان و نیروهای حزب‌اللهی است.

علیزاده با تأکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان خاطرنشان کرد: فعالیت‌های مجمع اصولگرایان آذری گیلان برای سال 94 در مجمع سالانه بررسی شد و در سه جلسه آینده نیز به بحث و تبادل نظر گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام نخبگان و فرهیختگان آذری می‌توانند عضو مجمع اصولگرایان آذری گیلان شوند، تأکید کرد: این مجمع از سوء استفاده بعضی از گروه‌های سیاسی پیشگیری و جلوگیری می‌کند و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در مرکز گیلان برای توسعه گفتمان انقلاب اسلامی است.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان گفت: در مجمع سالانه اصولگرایان آذری گیلان پس از بحث و تبادل نظر، شورای مرکزی این مجمع برای شش ماه آینده انتخاب شد و به زودی مجمع عمومی اصولگرایان آذری گیلان برگزار می‌شود.

علیزاده، اقوام ایرانی را در خدمت انقلاب اسلامی و دفاع از حریم ولایت مطلقه فقیه دانست و گفت: ایران اسلامی با اتحاد اقوام توانسته در مقابل جنگ نرم دشمن ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های بصیرتی میثاق با ولایت برای 54 مسجد آذری‌های مقیم رشت تدوین شده است، افزود: برنامه‌های سال 94 مجمع اصولگرایان آذری گیلان پس از تدوین و تصویب نهایی اعلام می‌شود.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان گفت: جهانبخش آقازاده، مظفر نیکومنش‌نودهی، عبرت‌الله باقری، هادی طوماری، محمد دوستار، خداوردی کریمی و سیدجلیل آژگان به عنوان اعضای شورای مرکزی اصولگرایان آذری گیلان در مجمع سالانه این شورا انتخاب شدند.

علیزاده تصریح کرد: با تصمیم معتمدان و متنفذان آذری گیلان، 9 عضو شورای مرکزی اصولگرایان آذری نیز با رأی اکثریت مطلق مجمع عمومی و در شش ماه آینده انتخاب می‌شوند

دبیر اصولگرایان آذری گیلان نیز در این نشست با تأکید بر اینکه آذری‌های استان جان بر کف ولایت مطلقه فقیه هستند، اظهار داشت: شورای اصولگرایان آذری گیلان هدف محوری جز دفاع از حریم ولایت ندارد.

جهانبخش آقازاده تصریح کرد: عده‌ای به دنبال سوء استفاده سیاسی از مردم هستند ولی ما امروز دور هم جمع شدیم تا بگوییم به فتنه‌گردان اجازه هیچگونه تحرکی نمی‌دهیم.

وی با تأکید بر اینکه اقوام ایرانی در خدمت به نظام اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، تصریح کرد: استمرار و بقای انقلاب اسلامی را مدیون خون پاک شهدا و هدایت و رهبری ولایت مطلقه فقیه هستیم.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان آذری گیلان نیز در این نشست با بیان اینکه خرده فرهنگ‌ها زیربنای فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی در کشورمان هستند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند آذربایجان سر ایران است و این فرمایش ایشان تکلیف آذری‌ها را در دفاع از عزت و اقتدار ایران اسلامی در برابر هجمه‌ها و دسیسه‌های دشمنان سنگین‌تر کرد.

مظفر نیکومنش‌نودهی، افزود: هدف اصلی از تشکیل مجمع اصولگرایان آذری گیلان به هیچ وجه انتخاباتی نیست ولی در انتخابات سال 94 بر اساس تکلیف بر وحدت اصولگرایان از لیست مورد تأیید شورای مرکزی اصولگرایان گیلان حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه‌های بصیرتی، فرهنگی و مذهبی از اولویت‌های شورای اصولگرایان آذری گیلان است، تأکید کرد: دفاع از حریم ولایت با هوشیاری و بصیرت دینی محقق شده و می‌شود.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان آذری گیلان با بیان اینکه آذری‌ها به الگو قراردادن حضرت ابوالفضل العباس(ع) در زندگی فردی و اجتماعی مشهور و معروف هستند، تصریح کرد: حضرت عباس(ع) بزرگ ولایت‌مدار عالم بود و هرگز از ولایت‌مداری و خدمت به امام زمان خویش لحظه‌ای درنگ نکرد.

نیکومنش‌نودهی گفت: امروز ما هم افتخار می‌کنیم که در کنار سایر اقوام در ایران اسلامی علمدار ولایت‌مداری هستیم و آماده‌ایم تا آخرین قطره خون خود را نیز در دفاع و پشتیبانی از حریم ولایت فقیه نثار کنیم.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 1331

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی