امروز: شنبه 29 شهریور 1399 برابر با 19 سبتامبر 2020

اصولگرایان: اسم ۱۷۰نماینده را افشا کنید

  • پنج شنبه, 16 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس نماینده مردم در مجلس با تاکید بر انتشار اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که معاون اول رئیس جمهور سابق مدعی شده آنها پول دریافت کرده‌اند، گفت که جزئیات دقیق این پول‌ها باید اعلام شود.

احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ با اعلام موافقت خود با انتشار اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که گفته می‌شود از محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق پول دریافت کرده‌اند، گفت: جزئیات این موضوع نیز باید اعلام شده و نفرات حق دفاع از خود داشته باشند.

وی شفاف شدن عملکردها و رویکردها موجب نزدیک شدن هر چه بیشتر به عدالت برشمرد و افزود: مبارزه با فساد، چپ و راست و اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد و صرفاً باید عملکردها مبنای قضاوت باشند.

آریایی‌نژاد با یادآوری اینکه اصولگرایان خود پیگیر به جریانات انداختن پرونده فساد محمدرضا رحیمی بودند، گفت: ما خود ابتدائاً از احمدی‌نژاد حمایت کردیم ولی در ادامه به او اعتراض داشتیم زیرا که افراد را برجسته نمی‌کنیم و به کارنامه آنها می‌نگریم.

وی در ادامه تصریح کرد: در مورد آقای روحانی نیز همین گونه است و اگر زمانی مردم تشخیص دادند که او نسبت به دیگر کاندیداها صلاحیت بیشتری برای ریاست جمهوری دارد به معنی اعتماد ابدی نیست و اگر عملکرد مطلوبی نداشته باشد مردم رأی خود را پس خواهند گرفت.

نماینده مردم ملایر در پایان گفت: ما باید از عملکردها به افراد برسیم نه اینکه افراد را ملاک قرار داده و کارنامه آنها را در پرتو نام و شعارشان بررسی کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 1517

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی