امروز: شنبه 05 مهر 1399 برابر با 26 سبتامبر 2020

دکتر نوبخت بر سر دوراهی! / موافقت یا تقابل؟؟

  • سه شنبه, 21 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دکتر نوبخت به عنوان یکی از مهمترین عناصر تاثیر گذار در تصمیم گیری برای انتخاب استاندار با ادامه حضور نجفی در استانداری موافقت می کندو یا در تقابل با نمایندگان گیلان و نماینده ولی فقیه مسیر دیگری را در پیش خواهد گرفت؟!

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور امروز عصر برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس شنیده ها از منابع موثق حاکی از این است  که در این  جلسه حمایت قاطع همه نمایندگان استان گیلان مبنی بر ابقای استاندار فعلی استان گیلان آقای دکتر نجفی بوده است.
اما طبق شنیده ها واکنش دکتر نوبخت در این جلسه پس از تحسین و تبریک به استاندار گیلان مبنی بر اینکه ایشان توانسته است همه نمایندگان استان گیلان را همراه و حامی خود داشته باشد نام بردن از سه گزینه دیگر و سپس درخواست از نمایندگان برای این بوده که باز هم گزینه های دیگری را نیز معرفی کنند!لازم به ذکر است که در روزهای اخیر نیز نماینده ولی فقیه در استان گیلان از ادامه حضور دکتر نجفی حمایت قاطع کرده بود. با این اوصاف باید گفت دکتر نجفی از معدود استاندارانی در تاریخ گیلان است که حمایت قاطع نماینده ولی فقیه و مجمع نمایندگان استان را داراست.
حال باید دید دکتر نوبخت به عنوان یکی از مهمترین عناصر تاثیر گذار در تصمیم گیری برای انتخاب استاندار با ادامه حضور نجفی در استانداری موافقت می کند و یا در تقابل با نمایندگان گیلان و نماینده ولی فقیه مسیر دیگری را در پیش خواهد گرفت؟!خبرآزاد

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 15240

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی