امروز: یکشنبه 04 آبان 1399 برابر با 25 اکتبر 2020

بیست و دوم بهمن ماه، احقاق حیثیت و کرامت انسانی مردم شریف ایران است

  • سه شنبه, 21 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس تشکل های اسلامی، سیاسی اساتید و دانشجویان دانشگاههای آزاد استان گیلان در بیانیه ۲۲ بهمن اعلام کردند: بیست و دوم بهمن ماه، احقاق حیثیت و کرامت انسانی مردم شریف  ایران است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

یوم الله بیست و دوم بهمن یادآور انقلابی عظیم به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)است.بیست و دوم بهمن ماه تبیین خیزش بزرگ مردم هوشیار ایران اسلامی است.بیست و دوم بهمن ماه، گواه رویش جوانه های بیداری و خروش یکپارچه ملتی متحد است.بیست و دوم بهمن ماه، برچیدن بساط نکبت بار و ننگین سلطه سلطنت ستم شاهی است.

بیست و دوم بهمن ماه، احقاق حیثیت و کرامت انسانی مردم شریف این مرز و بوم است.بیست و دوم بهمن ماه، الهام حماسه عاشورایی حسین (ع) است.بیست و دوم بهمن ماه، ترجمان عدالتخواهی آزادگان عدالتخواه ایران است.بیست و دوم بهمن ماه، نوید بخش مبارزه با فقر و فساد و تبعیض است.

بیست و دوم بهمن ماه، سرآغاز تحولات بنیادین ملتی بزرگ است.بیست و دوم بهمن ماه، بر هم زدن تمامی معادلات استکبار و قلدران همیشه تاریخ است.بیست و دوم بهمن ماه، نکو داشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران است.بیست و دوم بهمن ماه، ماه طلوع همدلی، وفاق و وحدت ملی است.بیست و دوم بهمن ماه، جشن تولد انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

بیست و دوم بهمن ماه، به تعبیر حضرت روح الله ، باید سرمشق باشد در طول زندگی و نسل های آینده و بیست و دوم بهمن ماه ...

اما در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند فجر آفرینان در عصر استقرار دولت تدبیر و امید،  با میثاق مشترک همگان،  قانون اساسی،  مدبرانه با همدلی و اتحاد همراه با تمامی آحاد کشور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ۱۳۹۳، با نمایش شعور انقلابی و سیاسی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری ، همچنان حامی و مدافع جمهوریت و اسلامیت نظام خواهیم بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 1607

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی