امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

تخلفات کاندیداهای احتمالی مجلس در گیلان رصد می‌شود

  • شنبه, 25 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس معاون امنیتی و سیاسی استاندارگیلان اظهار داشت: تمامی فعالیت‌های زودهنگام غیرقانونی انتخاباتی کاندیداهای احتمالی که قصد ورود به انتخابات مجلس دارند را رصد می‌کنیم.

محمد احمدی‌‌پور با اشاره به برنامه‌های اجرایی انتخابات مجلس ۹۴، اظهار داشت: در دستورالعمل وزیر کشور که مکتوب به استانداری‌ها ابلاغ شده، اگر مدیران وزارت کشور قصد کاندیداتوری در انتخابات سال آینده مجلس هستند، باید تا اول اسفندماه امسال استعفا دهند.

وی با بیان اینکه این بخشنامه شامل مدیران سازمان‌های دیگر نمی‌شود، افزود:به دلیل حساسیت انتخابات مجلس وزیر کشور این انتظار را دارد که مدیران وزارت کشور همانند دوره‌های قبلی انتخابات بی‌طرف باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان، با بیان اینکه صرفا مدیران زیرمجموعه وزارت کشور در این بحث باید استعفا دهند، گفت: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و مدیران آموزش و پرورش و سایر مدیرانی که در زیرمجموعه مدیران وزارت کشور نیستند لازم نیست برای کاندیداتوری در مجلس تا اول اسفند استعفا دهند.

احمدی‌پور با اشاره به اینکه تاکنون استعفایی از سوی مدیران زیرمجموعه وزارت کشور در گیلان صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت‌های زودهنگام غیرقانونی انتخاباتی کاندیداهای احتمالی که قصد ورود به انتخابات مجلس دارند را رصد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست انتخابات بصورت سنتی یا رایانه‌ای برگزار شود، گفت: زیرساخت های مخابراتی در گیلان فراهم است و مجموعه استانداری گیلان آمادگی کامل را برای برگزاری انتخابات قانونمند دارند.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 1662

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی