امروز: دوشنبه 29 مهر 1398 برابر با 21 اکتبر 2019

بلاتکلیفی اداره کل سیاسی انتخابات استانداری گیلان

  • پنج شنبه, 03 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اختصاصی/با حکم مصطفی سالاری، استاندار وقت از مرداد سال 97 سیدجلال سیدمحمدی به عنوان سرپرست و از آذرهمان سال بعنوان مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مشغول فعالیت بود که 12 تیر سال 98 با حکم وزیر کشور فرماندار صومعه سرا شد.

به گزارش رشت پرس؛ با معارفه سید جلال سیدمحمدی به‌عنوان فرماندار صومعه سرا از تیرماه تا کنون، اداره کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان فاقد مدیربوده و سیدمحمدی در فرمانداری صومعه سرا بسر می برد.

با توجه به لزوم ثبات در مدیریت‌های ستادی استانداری به ویژه دفتر مذکور در سال برگزاری انتخابات مجلس و وجود حساسیت‌های لازم در انتخابات آتی، تعیین مدیرکل امور سیاسی و انتخابات در این برهه حساس امری ضروری است که باید هرچه سریع‌تر مشخص شود .

نقش تعیین کننده این اداره کل در برگزاری انتخابات و پیشگیری از برخی شائبه برخورد‌های حذفی، سیاسی و جناحی در تعیین و انتصاب مدیران موثر در انتخابات آتی از وظایف مدیرکل سیاسی و انتخابات در روزهای منتهی به انتخابات مجلس است که نیازمند حضور فردی مدیر و مدبر است.

گفتنی است، سیدجلال سیدمحمدی با حکم مصطفی سالاری، استاندار وقت از مرداد سال 97 به عنوان سرپرست و از آذرهمان سال بعنوان مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مشغول فعالیت بود که 12 تیر سال 98 با حکم وزیر کشور فرماندار صومعه سرا شد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 21440

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی