امروز: چهارشنبه 05 آذر 1399 برابر با 25 نوامبر 2020

  • با حکم محمد باقر نوبخت؛
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان رئیس «کمیته علمی توسعه و فرهنگ» سازمان برنامه و بودجه کشور شد

  • پنج شنبه, 18 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

طی حکمی از سوی محمدباقر نوبخت، سید حجت مهدوی سعیدی با حفظ سمت مشاور فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس «کمیته علمی توسعه و فرهنگ» سازمان برنامه و بودجه کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس طی حکمی از سوی محمدباقر نوبخت (معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور)، سید حجت مهدوی سعیدی با حفظ سمت مشاور فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس «کمیته علمی توسعه و فرهنگ» سازمان برنامه و بودجه کشور شد.

در بخشی از این حکم آمده است: به منظور ارائه کمک فکری به سازمان برنامه و بودجه کشور در تحقق مأموریت راهبردی و رصد توسعه کشور، نظر به مراتب تجارب علمی و پژوهشی ارزنده جنابعالی مسئولیت «کمیته علمی توسعه و فرهنگ» به جنابعالی محول می‌گردد.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف مطالعاتی، در تعامل سازنده با مراجع پژوهشی، دانشگاهی و پژوهشگران مرکز با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

در کارنامه اجرایی مهدوی، فرماندار سیاهکل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شرق گیلان دیده می‌شود.
وی عضو هیئت‌علمی دانشگاه است و تألیفات متعددی در حوزه‌های مختلف علوم انسانی و اجتماعی دارد.


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 22292

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی