امروز: شنبه 25 مرداد 1399 برابر با 15 آگوست 2020

گزارشی کامل ازتایید صلاحیت شده های انتخابات مجلس گیلان به تفکیک هر شهرستان

  • دوشنبه, 23 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرانجام مهلت شورای نگهبان جهت اعلام نظر نهایی خود درباره اعتراضات صورت گرفته نسبت به عدم تایید صلاحیت ها نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سرانجام مهلت شورای نگهبان جهت اعلام نظر نهایی خود درباره اعتراضات صورت گرفته نسبت به عدم تایید صلاحیت ها نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و این شورا اسامی نهایی را به وزرات کشور اعلام کرد.

در ادامه اسامی افراد تایید صلاحیت شده حوزه های مختلف انتخاباتی گیلان تا این لحظه را می خوانید:

بنا به گفته احمد قنبریان سخنگوی دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در گیلان  صلاحیت ۱۵۹ داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ حوزه انتخابیه گیلان احراز شده است.
همچنین وی اعلام کرده است: صلاحیت ۱۲۴ داوطلب احراز نشد و ۱۲۱ داوطلب هم رد صلاحیت شدند.۶۱ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان هم انصراف دادند.

حوزه انتخابیه رشت

1- کمیل ابراهیمی

2- سیدعلی آقازاده 

3- سید جلال باقری

4- محمدرضا احمدی

5- علی آقایی پور

6- محمد برادران رحمانی

7- محمد جعفری

8- ایمان جمشید پور

9- رامین چهره ای

10- شهاب حاج علی پور

11-  محمدصادق حسنی

12- سیدپویان حسینی

13- نادر حسینی

14- محمد حق بین

15- غلامرضا خشنودی

16-مجید دل آور

17- زینب رجبی

18- جواد رحمانی

19- رحمت اله سهرابی

20-  داریوش رفیعی

21- محمد رحیم

22- رضا عاشری

23- سید ولی اله عظمتی

24- حسن کربلایی

25- جواد قربانی

26- محمدحسن فعال

27- جبار کوچکی نژاد 

28- اسماعیل لطف نیا

29- علی مضطرب نیا

30- سیدرضا مطهری

31- احمد منصوری

32- معصومه موسی زاده

33- سایه نجاتی

34- حامد نصیری

35- عیسی واعظی

36- مهدی یحیی پور

بنا بر این گزارش از چهرهای شاخصی که انصراف داده و یا رد صلاحیت شده اند می توان از سید محمد احمدی فرماندار اسبق رشت و معاون سابق استانداری گیلان یک روز قبل از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها انصراف خود را اعلام داشت  و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی را در فهرست ردصلاحیت ها نام برد .

حوزه انتخابیه بندر انزلی

1- خسرو آرنگ
2- منصورپورغلامی

3- مهدی جهاندوست

4- عباس حیدری

5- محسن خدابخشی پور
6- حسن خسته بند
7- فیروز خوشحال
8-  حسن دادرس
9- ستار رجبی
10- مصطفی سماک امانی
11-  محمدعلی علیزاده
12- مهدیه نجفیان

13- مهدی شیرین کام

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه

1-محمدعلی رمضانی دستک

2-محمدرضا علیرضانژادگوهردانی
3- امیر ثابتی امیرهنده
4- محمدشعبانی لسکوکلایه
5- سیدمهدی صادق
6- علی رعنای رهبرخواه
7- ریحانه احمدی دهکاء
8- هاشم میرتقی حسن کیاده
9- رضا شرمسار
10- مهدی ترابی

محمدحسین قربانی، نائب رئیس کمیسیون بهداشت و نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم از کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات انصراف داد.

علاوه بر قربانی گفته‌شده امید گرویان، هوشمند منصوری، عسگر غنی، بهروز آقابیگ زاده، امیر ساسانیان، حمید شاهور نیز پس از ثبت‌نام انصراف داده‌اند.

 حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال:

1- محمود شکری

2- وحید اشکانی

3- علی حسینی

4- فرشید ره انجام

5- عبدالعزیز سلطانی

6- اصغر شمسی پور

7- اکبر کوهی

8- سید محمد موسوی

9- سید عباس میر طالبی

10- سهیل نجفعلی زاده

11- علیرضا یوسفی

حوزه انتخابیه آستارا:

1- فرشاد پور افقی

2- ولی داداشی

3- کاظم داوری

4- زهرا سعادتی
5- بهروز عبادزاده

6- داود کریمی
7- یعقوب گل گشتی

8- غلامرضا مرحبا
9- اسد معانی
10- احد نجار
11- کیهان نگاری

 حوزه انتخابیه فومن و شفت:

1- خلیل بهروزی فر
2- رسول پاکزاد
3- رسول جماعتی گشتی
4- عباس رجب پور نصیرمحله
5- ناصر عاشوری قلعه رودخانی

6- سامره عاشوری

7- محمدعلی محبعلی زاده گشتی

8- جواد محجوب

گفتنی است حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری، نماینده دوره دهم (فعلی) مردم فومن و شفت در خانه ملت از سوی هیئت نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

1- حسن بابائی
2- رسول حکیمی
3- معصومه حیدری

4- سلمان زارع
5- ابراهیم  سبحانی
6- سید رضا علوی زمیدانی
7- رسول فرخی
8- کمیل مومنی

9- ذبیح نیکفر
10- کامران واحدی

 حوزه انتخابیه صومعه سرا:

1- فاروق آقاجانی
2- سیدکاظم دلخوش اباتری
3- جواد دلزنده دار اباتری
4- محمدنقی رنجبر چوبه
5- یونس مرادی پور
6- سیدعباس موسوی مناره بازاری
7- وحید مهدوی لیفشاگرد
8- انوش مهربان مرجقل

 حوزه انتخابیه رودسر و املش:

1- حبیب پنجی
2- محمد طائب
3- علیرضا جهانی
4- محمد حسین زاده
5- مصطفی حسینیان
6- دکتر علی داوودی
7- یحیی ذکریاپور
8- محمدرضا رجبی
9- صدیقه رمضانی
10- هادی سلمی
11- سید محمد سید محمدی
12- محمد صفری
13- اسدالله عباسی
14- نظر علی علیزاده

15- غلامرضا مرادی
16- شیرعلی اصغر موسوی
17- محمد تقی نجف زاده
18- صغرا همتی

 حوزه انتخابیه لنگرود:

1- مهرداد لاهوتی
2- حمید رمضانپور دریاسری
3- بهروز جعفری
4- یوسف مهموم
5- پرویز محمد نژاد
6- محمدعلی حیدری
7- سهراب رستمی لات لیلی
8- عصمت یوسف زاده مریدانی
9- حسین قاسم پور شلمانی
10- امین امیری
11- حجت‌الاسلام موسی روشن قیاس

12- حجت‌الاسلام علی رستمی چافی
13- رضا موسی پور
14- سید جلال نورموسوی
15- مهدی علیجانی

 حوزه انتخابیه رودبار:

1- منوچهر جمالی سوسفی
2- مهرداد گودرزوند چگینی
3- محمدمیرزایی فتح کوهی
4- کاظم ارجمندی
5- امین بابایی
6- ذکا اسدی
7- الهیار باباپور
8- یاسر حسنیی
9- محرمعلی ضیائی
10- رضا رضایی زاده
 11- اسماعیل فدایی
12- یوسف میرزایی
13- صبورا نوروزی

در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۴۶۵ داوطلب در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۴۱۶ نفر مرد و ۴۹ نفر زن بودند که آمار داوطلبان در این دوره نسبت به دوره قبل ۲۶ درصد رشد داشته است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 23142

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی