امروز: پنج شنبه 01 آبان 1399 برابر با 22 اکتبر 2020

  • با پیشنهاد رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت گرفت:
نام گذاری بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی لاکان به نام شهید قاسم سلیمانی

  • سه شنبه, 24 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به پاس بیش از 40 سال‌ مجاهدت این سردار شهید جبهه مقاومت یکی از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی گیلان به نام ایشان نامگذاری شود

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس با پیشنهاد دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی جنرال سایت لاکان مزین به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی می شود.

در اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان که پس از شهادت این مجاهد نستو برگزار شد مقررگردید: به پاس بیش از 40 سال‌ مجاهدت این سردار شهید جبهه مقاومت یکی از پروژه های این دانشگاه به نام ایشان نامگذاری شود که در شب گذشته و در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان این موضوع توسط رییس دانشگاه مطرح و مورد استقبال همه اعضا قرار گرفت.

لذا مقرر شد این تغییر نام در اولین جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی گیلان که بعد از ظهر امروز دوشنبه در دفتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود به عنوان یکی از پیشنهادات دانشگاه مطرح و به تصویب برسد.

گفتنی است: بیمارستان 400 تختخوابی سایت لاکان اولین بیمارستان جنرال تخصصی و فوق تخصصی رشت می باشد که انتظار می رود درآینده ای نزدیک به بهره برداری برسد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 23146

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی