امروز: جمعه 02 اسفند 1398 برابر با 21 فوریه 2020

  • سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان؛
تشکیل مجمع نیروهای انقلابی و شورای ائتلاف در شهرستان های گیلان

  • شنبه, 28 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان از تشکیل مجمع نیروهای انقلابی و شورای ائتلاف در هر شهرستان و مجمع ۷۵۰نفره این شورا در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس آقاجانی با اشاره به تشکیل شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گیلان گفت: با تشکیل مجمع نیروهای انقلابی و شورای ائتلاف در هر شهرستان، مجمع ۷۵۰نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان ایجاد شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان هدف از تشکیل این شورا را شناسایی نامزدهای همسوی تأیید صلاحیت شده اعلام کرد و افزود: در این راستا یک فهرست ۱۸نفره تشکیل شد تا پس از برگزاری انتخاباتی در مجمع، تعدادی از این افراد برای معرفی به شورای ائتلاف کشور تعیین شوند.

وی ادامه داد: این افراد مورد نظرسنجی سازمان‌ها و موسسات معتبر نظرسنجی قرار می‌گیرند تا میزان آرا و شیب آن طی چند مرحله نظرسنجی رصد شود و در نهایت سه نامزد نهایی برای معرفی به عموم انتخاب شوند.

آقاجانی با بیان اینکه افرادی که در مجمع مطرح شدند عرفا منسوب به جریان انقلابی محسوب می‌شوند تصریح کرد: ۱۱ نفر بدون تعیین ترتیب و توالی آرا در رشت معرفی شدند تا با توجه به میزان آرا و با در نظر گرفتن ضریب اطمینان خوب، همه نامزدهایی که احتمال رأی‌آوری دارند در مرحله نظرسنجی‌ها حضور داشته باشند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به اینکه حضور نامزدهای فاقد رای که عدم رأی آوری آنها طبق نظرسنجی‌های علمی و معتبر اثبات شده، موجب تشتت و پراکندگی آرا شده و امکان تمرکز بر نامزدهای انقلابی رأیآور را سست می‌کند تصریح کرد: در این راستا میثاق‌نامه‌ای ابلاغ شده است تا نامزدها در صورت پذیرش آن، برای فرایند نظرسنجی معرفی شوند.

وی تاکید کرد: وجود میثاق‌نامه باعث می‌شود نامزدهای انقلابی با درک صحیح از نقشه‌های دشمنان و مشکلات کشور و به‌جای رقابت‌ها‌ی مخرب و درون‌گروهی، مراقب نقشه‌های دشمنان برای استیلای جریانات غیرانقلابی بر امور کشور باشند.شبستان

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 23184

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی