امروز: یکشنبه 04 آبان 1399 برابر با 25 اکتبر 2020

  • رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل سپاه ؛
مستکبران دنیا از قدرت جمهوری اسلامی ایران هراس دارند

  • پنج شنبه, 10 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل سپاه گفت: ایران اسلامی با توکل به خدا از هیچ قدرتی در جهان نمی‌هراسد و قدرت‌های استکباری و پوشالی جهان از قدرت ما می‌ترسند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سردار سید مرتضی میریان امروز در یادواره سرداران، فرماندهان، 5 شهید گمنام و 250 شهید والامقام در مسجد جامع شهر شفت اظهار داشت: ملت ایران از امت زمان پیامبر(ص) نیز مقاوم‌تر هستند و حکومت حضرت محمد(ص) با وجود رشادت‌ها و شهادت اصحاب به دست نااهلان افتاد و تنها 25 سال عمر کرد اما انقلاب ما به 41 سالگی نیز رسید.

رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل سپاه با اشاره به اینکه استکبار جهانی خواهان روی کار آمدن حکومت دینی در کشورهای مختلف است تصریح کرد: ایران اسلامی اهل بیت(ع) را الگوی خود قرار داده و به آیات قرآن عمل می‌کند در حالی‌که دولت‌های استکباری تمایل به تشکیل حکومت‌های غیردینی دارند.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران مسیری عدالت‌محور را در پیش گرفته است خاطرنشان کرد: مسیر عدالت در جهان به سردمداری جمهوری اسلامی ایران در حال گسترش است و همه می‌دانند که فرق بین حکومت اسلامی در ایران و آمریکای جنایتکار به اندازه فاصله بهشت تا اسفل‌السافلین است.

رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل سپاه با اشاره به اینکه ما تنها از خداوند باری‌تعالی ترس داریم و از هیچ نیروی دیگری در دنیا نمی‌هراسیم عنوان کرد: ایران اسلامی با توکل به خدا از هیچ قدرتی در جهان نمی‌هراسد و قدرت‌های استکباری و پوشالی جهان نیز از قدرت جمهوری اسلامی می‌ترسند.

وی با بیان اینکه انسان باید با الگو گرفتن از شهدا در انتخاب خود دقت کند وگرنه به عاقبت مسلمانان صدر اسلام دچار خواهیم شد گفت: مردم نجیب ایران شایسته مسئولان و مدیرانی همچون شهید سلیمانی هستند و همه باید با کار شبانه‌روزی در راستای خدمت به مردم و افزایش عزت جامعه گام بردارند.

میریان با اشاره به اینکه انتخابات خرمشهری دیگر است ابراز داشت: دشمنان کشور در صدد آن هستند که در انتخابات پیش رو بین ملت تفرقه‌اندازی کنند لذا همه ما باید با بصیرت، آگاهی و هوشیاری کامل و به دور از هرگونه درگیری و تفرقه حضور حداکثری در انتخابات را رقم بزنیم.

رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل سپاه ملاک‌های یک داوطلب انتخابات را برشمرد و تاکید کرد: در انتخابات باید به شاخصه‌هایی که مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) برای ما تبیین کرده‌اند توجه کنیم و تجربه نشان می‌دهد هر جا که ملت بر اساس رهنمودهای این دو بزرگوار عمل کرده‌اند کشور به پیروزی و موفقیت رسیده است.

انتهای پیام/083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 23301

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی