امروز: شنبه 15 آذر 1399 برابر با 05 دسامبر 2020

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از استاندار گیلان

  • چهارشنبه, 12 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس با اهداي لوح وزير آموزش و پرورش ؛ از استاندار گيلان براي توجه وي به تعليم و تربيت و كسب عنوان ستاد برتر بزرگداشت مقام معلم قدرداني شد.

در متن لوح دكتر فاني خطاب به دكتر نجفي با اشاره به اينكه : عرصه تعليم و تربيت مهم‌ترين جلوه‌گاه تعالي فرهنگيان و طلايه‌داران پيشرفت و اقتدار علمي و فرهنگي ايران اسلامي است و گشايش عرصه‌هاي علمي و آموزشي تنها با كوشش عالمانه و انديشه‌ي خردورزانه‌ي آناني پديد مي‌آيد كه علم، ايمان و عمل را توأمان سرلوحه زندگي خويش قرار داده‌اند.

آمده است : در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» كسب عنوان ستاد برتر بزرگداشت مقام معلم در اجراي برنامه‌هاي سي‌امين دوره‌ي بزرگداشت مقام معلم، نشانگر شايستگي و خدمت و تلاش خالصانه‌ي جناب‌عالي و ديگر اعضاي ستاد بزرگداشت مقام معلم آن استان است.

وزير آموزش و پرورش در پايان اين لوح تقدير نوشته است : ضمن عرض تبريك به مناسبت اين موفقيت بزرگ، مراتب تشكر و قدرداني خود را تقديم مي‌دارم و سلامت و توفيق روز افزون آن ارجمند گرانقدر را در استمرار خدمات ارزشمند و ماندگار براي آموزش و پرورش آينده‌سازان ميهن اسلامي در سايه‌ي توجهات حضرت ولي عصر (عج) با پيروي از منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و در جهت تحقق اهداف دولت تدبير و اميد از درگاه خداوند منان خواستارم.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 244

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی