امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

اخبار مهم روز

عده‌ای معتقدند اگر کسی غیر خودی در انتخابات پیروز شود، با تقلب یا پول کثیف بوده !

  • دوشنبه, 18 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت، گفت: عده‌ای معتقدند اگر کسی غیر از آنان در انتخابات پیروز شود، یا با تقلب یا با پول کثیف بوده است.

احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در واکنش به اظهارات مشاور رئیس جمهور مبنی بر اینکه سال آینده سال افشاگری است، گفت: این افراد معتقدند هرکسی غیر از آنان در انتخابات پیروز شود، یا تقلب کرده است و یا با پول‌های کثیف به پیروزی رسیده است.

وی افزود: با اظهارات مشاور رئیس جمهور معنی اعتدال مشخص شد از اینکه هرکه با آنان است خوب است و هرکه با آنان نیست، بد است.

این استاد دانشگاه ادامه داد: کسانی که تفاوت قرمه سبزی و آبگوشت بزپاش را با موشک‌های بالستیک و ماهواره ها را متوجه نمی‌شوند بهتر است اظهار نظر سیاسی نکنند.

چلداوی با بیان اینکه ما بگم بگم‌ها را امروز از سخنان مشاوران رئیس جمهور می‌شنویم، گفت: آقایان اگر مدرکی دارند به قوه قضائیه ارائه دهند و کشور را وارد التهاب و تهمت‌زنی نکنند. کشور نیاز به آرامش، برنامه‌ریزی و کار و تلاش دارد و نه شعار و تهمت زنی و فرافکنی.

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه دولت باید خدمتگذار مردم باشد، گفت: دولت باید تلاش خود را برای اجرای فرامین رهبری و اقتصاد مقاومتی بکار گیرد. کسانی که توان تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و برنامه‌ریزی‌های کلان و کار و تلاش شبانه روزی ندارند به تهمت و افترا روی می‌آوردند تا افکار عمومی را از این نقیصه خودشان منحرف کنند.

وی ادامه داد: کشور را در التهاب انتخابات قرار دادن آن هم یکسال قبل از انتخابات، اجحاف به کشور است. آنانی که از تهمت تقلب در انتخابات به نظام مایوس شدند، بدنیال حربه دیگری در راستای انتخابات هستند تا افراد خودشان را بالا ببرند.

چلداوی در پایان خاطرنشان کرد: هر انتخابات سربلندی برای نظام اسلامی است اما عده‌ای می‌خواهند این سربلندی را مخدوش کنند به همین خاطر بحث تقلب و پول‌های کثیف را مطرح می‌کنندفارس

انتهای پیام/083451.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2486

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی