امروز: شنبه 16 اسفند 1399 برابر با 06 مارس 2021

مرکز زبان دانشگاه ایرانیان اعلام کرد که زبان آموز می پذیرید!

  • چهارشنبه, 12 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، مدیرکل دفتر گسترش اعلام کرد: فعالیت مرکز زبان دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است چون باید برای راه اندازی این مرکز از دانشگاه جامع علمی کاربردی مجوز داشته باشد که هنوز چنین مجوزی دریافت نکرده است.

دکتر سید حسین حسینی در خصوص فعالیت مرکز زبان دانشگاه ایرانیان گفت: فعالیت مرکز زبان نیز از اقداماتی است که غیرقانونی صورت می گیرد.

وی ادامه داد:  آنچه مسلم است هم از نظر وزارت علوم و هم از نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه فعالیت این دانشگاه غیر قانونی است.

مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم افزود: ما چیزی به نام دانشگاه ایرانیان که مجوز داشته باشد در کشور نداریم یک مرکز آموزش الکترونیکی ایرانیان داریم که قبل از این مرکز فعالیت می کرد و ارتباطی هم به این مرکز ندارند.

وی درخصوص فعالیت مرکز زبان دانشگاه ایرانیان نیز گفت: برای راه اندازی مرکز زبان نیز باید از آموزش های آزاد دانشگاه جامع علمی کاربردی مجوز اخذ شود که این دانشگاه نیز تا آنجا که ما اطلاع داریم اصلا مجوزی صادر نکرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در هفته اخیر مرکز زبان دانشگاه ایرانیان اعلام کرد که زبان آموز می پذیرید.مهر

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 251

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی