امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

عده‌ای کارشان جوسازی و حاشیه‌سازی علیه دولت شده است

  • شنبه, 23 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو کمیسیون بهداشت مجلس می گوید بعید است دولت یازدهم دخالتی در امر انتخابات مجلس دهم داشته باشد و مباحث مطرح شده تنها جوسازی منتقدان دولت است.

مسعود پزشکیان ٰنماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد جوسازی های اخیر منتقدان دولت مبنی بر دخالت دولتی‌ها در انتخابات مجلس آینده، به خبرنگار نامه نیوز گفت: یک عده کارشان جوسازی کردن علیه دولت شدن است، شکی در این موضوع نیست که آنها فقط به دنبال حاشیه درست کردن برای دولت هستند.

وی اظهار داشت: هدف این افراد این است که خودشان در انتخابات بالا بیایند، انگار همین مدت که در قدرت بودند برایشان کم بوده است که باز هم دنبال به قدرت رسیدن و بالا آمدن هستند.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات با بیان اینکه بعید است دولت یازدهم رسما از کسی یا گروهی در انتخابات حمایت کند، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون اینگونه بوده است که هر مدیری روی کار آمده است از افرادی درانتخابات حمایت کرده است، ممکن است الان هم این رویه باشد ولی بعید است دولت یازدهم رسما یا حتی در حال حاضر بخواهد از کسی یا گروهی در انتخابات پارلمان دهم حمایت کند.

پزشکیان تاکید کرد: در دولت قبل این موضوع به صورت سیستماتیک بود و دیدیم که آقای رحیمی به صراحت بحث حمایت مالی از کاندیداها را مطرح کرد و اینکه به چه کسانی پول دادند و امروز صدایش درآمده است. بنابراین این رفتارها در هر دوره ای ممکن است رخ دهد و علت آن نیز نظارت ضعیف در زمان برگزاری انتخابات است.

وی در عین حال تاکید کرد: بعید است دولت روحانی حمایتی از کسی یا گروهی در انتخابات کند یا دخالتی در انتخابات داشته باشد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2562

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی