امروز: جمعه 07 آذر 1399 برابر با 27 نوامبر 2020

شایعه رقابتم با روحانی در انتخابات 96 را رد می‌کنم

  • پنج شنبه, 13 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، سید محمدصادق خرازی دبیر کل حزب ندا به شایعه رقابتش با حسن روحانی در انتخابات 96 واکنش نشان داد و در این زمینه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

به نام خدا

هر دم از این باغ بری می‌رسد

شایعه، اتهام و بهتان در بستر سیاست ایران مذموم و قطعا کاری غیر اخلاقی است، حزب ندا و اعضایش، اصلا بنا ندارند وقت خود و حزب را برای پاسخگویی به بسیاری از ادعاهای بی‌اساس، تلف کنند.

تاکید اصلی همه همفکران این است بگذاریم و بگذریم و با عملکرد خود به رقیبان و رفیقان ثابت کنیم که منطق و مبنای کار تشکیلاتی اعضای حزب ندا چیست ؟ حزب ندا می‌خواهد اخلاق را در متن سیاست نهادینه کند و به منتقدان خود احترام می‌گذارد و باور دارد نقد منطقی باعث رشد و تعالی همه و جامعه می‌شود.

در مورد شخص اینجانب شایعات مختلف و اتهامات واهی سر داده می‌شود که جداً باید از شرشیطان بخداوند خبیر و بصیر پناه برد، اخیرا شایعه‌ای مبتنی بر کاندیاتوری اینجانب در انتخابات ١٣٩٦ بصورت گسترده در شبکه‌ها مجازی دامن زدند که خرازی رقیب روحانی خواهد شد!!!

من قاطعانه این شایعه را نه تنها رد می‌کنم بلکه به کسانی که به این قبیل شایعات دامن می‌زنند، عرض می کنم سابقه آشنایی و رفاقت و دوستی من و جناب آقای روحانی را نمی‌دانند و نمی‌دانید، متوجه نیستند که من با جناب آقای روحانی از چه هنگام مناسبات برادری و شاگردی و استادید داشته و داریم بویژه که ایشان برادر بزرگ من بوده و همواره بر برادر کوچک خود لطف و محبت داشته و دارند، بی‌تردید فقد اگاهی، گهگاه انسان را به اشتباه و انحراف می‌کشاند.

جناب آقای روحانی شخصیت کم نظیری هستند که در سپهر سیاست ایران، از خادمان ملک و ملت ایران بوده و خواهند بود.

دولت ایشان دولت مظلومی است دولتی است که میراث دار بسیاری از گرفتاری‌ها و مشکلات داخلی و خارجی بوده است. با نیم نگاهی به واقعیت اقتصادی اجتماعی و سیاست خارجی و مشکلات مردم در خواهیم یافت این دولت چگونه با صبر و تلاش مظهر فداکاری شده‌اند، بر هر انسان فطن و فتنه بدوری لازم است که با چشمان تیز بین حرکت و عملکرد دولتمردان را رصد کنند، آنگاه اگر از عمق تلاش‌ها و خدمات دولتمردان اگاه شوند در خواهند یافت روحانی بر شبستان تاریخ ایران بدلیل اخلاص و تلاش که دارند در راه خدا و انسانیت گام‌های بلندی برداشته ماندگارخواهد شد.

حزب ندا و همه اعضایش اینگونه باور دارند که وظیفه ملی و دینی همه کنشگران سیاسی، این است که از روحانی و دولت خادم وی حمایت کنند وجود چنین دولتی که مورد حمایت اقشار مختلف جامعه، قاطبه خردمندان، نخبگان، خبرگان اگاه است، نعمت غیر مترقبه الهی بوده و قدر دانی از روحانی و دولت خدمتگذارش مرضی خداوند متعال است. و برخورداری از ریس جمهوری فهیم و با شخصیتی چون جناب اقای دکتر روحانی، بی‌تردید روزگاری آرام، با ثبات، و پیشرفته و توسعه همه جانبه را برای کشور، در ابعاد داخلی و خارجی رقم خواهد زد. باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 261

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی