امروز: شنبه 23 آذر 1398 برابر با 14 دسامبر 2019

دومین همایش اعتدال با محوریت زنان اوایل سال ۹۴ برگزار می‌شود

  • دوشنبه, 25 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس رئیس کتابخانه ملی از برگزاری دومین همایش اعتدال با محوریت زنان در ابتدای سال ۹۴ خبر داد.

نخستین همایش ملی اعتدال 28 آبان ماه سال جاری با حضور شخصیت‌هایی همچون حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی، نهاوندیان، مرتضی بانک، سید حسن هاشمی، آشنا، احمد پورنجاتی، محمدرضا تاجیک و هادی خانیکی در کتابخانه ملی که رضا صالحی امیری ریاست آن را بر عهده دارد برگزار شد.

همایش اعتدال با هدف تدوین و تنقیح «گفتمان» اعتدال برگزار شد؛ صالحی امیری در عالی اعتدال را یک گفتمان تلقی کرد که بسیاری از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبی این نگاه را نفی و معتقد بودند که اعتدال یک گفتمان نیست بلکه یک روش است.

رضا صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ، از برگزاری دومین همایش اعتدال با موضوع زنان خبر داد و اظهار داشت: همایش اعتدال با موضوع زنان با محوریت خانم ملاوردی و در ابتدای سال 94 برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، رضا صالحی امیری پس از عدم موفقیت مسعود سلطانی‌فر برای کسب رأی اعتماد به عنوان وزیر ورزش و جوانان با حکم حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در 26 مرداد 1392 به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان ایران منصوب و در 27 مهر 1392 به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شد و در نهایت وکلای ملت به وی برای راهیابی به وزارت ورزش اعتماد نکردند.

در 1 اسفند 1392، حسن روحانی طی حکمی رضا صالحی امیری را به عنوان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منصوب کرد.

انتهای پیام/083451

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2610

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی