امروز: سه شنبه 13 خرداد 1399 برابر با 02 جون 2020

تجمع اعتراضی دانشجویان در رابطه با مذاکرات لوزان در مقابل مجلس

  • سه شنبه, 18 فروردين 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس جمعی از دانشجویان در اعتراض به نتایج به دست آمده در مذاکرات لوزان همزمان با حضور ظریف در مجلس در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

جمعی از دانشجویان صبح امروز همزمان با حضور ظریف در مجلس در اعتراض به نتیجه به دست آمده در مذاکرات لوزان و بیانیه منتشر شده این مذاکرات در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
بنابراین گزارش، این دانشجویان که به رد شدن از خطوط قرمز و عدم تحقق اهداف کشور در حوزه برداشته شدن تحریم‌ها معترض بودند. این سوال خود را با عنوان «باخت در لوزان بردنمایی در تهران» از وزیر امور خارجه مطرح کردند.

دانشجویان حاضر در این تجمع با دادن شعارهایی مانند «این یک خدعه آمریکایی است»، می‌گویند نگاه می‌کنیم به رفتارها و بعد تحریم‌ها را برمی‌داریم، دستاورد لوزان، برداشته نشدن تحریم‌ها و تعطیلی کامل صنعت هسته‌ای، رفع تحریم‌ها جزء موضوعات مذاکره است نه نتیجه مذاکرات، ایرانی باغیرت کاپیتولاسیون با نقاب برجام را نمی‌پذیرد، پذیرش PMD یعنی تضمین امنیت اسرائیل، آقای ظریف از کدام خطوط قرمز عبور نکردی؟، و اراک و آب سنگین نهاد عزت ماست.» اعتراض خود را نسبت به نتیجه مذاکرات لوزان سوئیس اعلام کردند.فارس

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2841

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی