امروز: چهارشنبه 09 مهر 1399 برابر با 30 سبتامبر 2020

كشور در حال طي كردن گردنه ي سخت توافق هسته اي است

  • سه شنبه, 18 فروردين 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، استاندار گيلان در ديدار با پليس گفت: آرامش و امنيت مطلوب حاكم در استان زمينه ساز توسعه استان و كشور است.

سردار"ابرهيم قائد رحمتي" فرمانده انتظامي استان گيلان روزگذشته به همراه رئيس عقيدتي سياسي و معاونان و روساي پليس هاي تخصصي و فرماندهان انتظامي شهرستان ها (اعضاي شور فرماندهي) به منظور بررسي ارتقاء امنيت در استان با استاندار گيلان ديدار نمود.

استاندار گيلان در اين ديدار ضمن تقدير و تشكر از عملكرد نيروي انتظامي با بيان اينكه آمار و ارقام نشان دهنده عملكرد درست و مطلوب نيروي انتظامي استان است گفت: كارنامه امنيتي استان در سال گذشته قابل قبول بود و در بخش هاي مختلف انتظامي عملكرد بسيار خوبي را شاهد بوديم كه البته براي رسيدن به موفقيت تلاش بيشتري را مي طلبد.

محمدعلي نجفي با اشاره به كاهش 14 درصدي تصادفات در تعطيلات نوروز امسال افزود: اميدواريم با آموزش صحيح، بهبود وضع معابر، بحث تروما و اقداماتي از اين دست اين آمار باز هم كاهش دهيم.

نجفي نگاه مردم به نيروي انتظامي را مثبت و علاقمند عنوان نمود و بيان داشت: مردم و نهادهاي دولتي با نظر سنجي هاي صورت گرفته در استان از عملكرد نيروي انتظامي در تامين امنيت استان رضايت خود را اعلام نموده اند.

وي با بيان اينكه نگاه نبايد به وضعيت موجود باشد،اظهار داشت: بايد هميشه سعي نماييم نسبت به وضعيت موجود رشد داشته باشيم تا به وضعيت بسيار مطلوب دست يابيم.

نجفي با بيان اينكه فضاي كنوني كشور مثبت و مطلوب است اعلام داشت: در اين فضاي مثبت شاهد اولين حضور رياست جمهوري به همراه هيئت دولت در گيلان خواهيم بود كه اين سفر فرصت استثنايي براي استان بوده و مي تواند كمك شاياني در پيشرفت استان داشته باشد.

محمد علي نجفي با اشاره به حضور رئيس جمهور در ماه جاري در استان و اينكه نيروي انتظامي نقشي بزرگ در آرامش و امنيت مطلوب حاكم در استان دارد افزود: اين فضاي آرامش زمينه ساز توسعه استان و كشور است.

استاندار گيلان در پايان با اشاره به اينكه انديشه اي كه در دولت تدبير و اميد شكل گرفته اميدواري مردم به آينده كشور است گفت: با راهنمايي هاي عالمانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و نگاه ديپلماسي بين المللي رئيس جمهور كشور در حال طي كردن گردنه ي سخت توافق هسته اي است.

تعامل دوسويه با دستگاه ها از اولويت هاي پليس در سالجاري است

فرمانده انتظامي استان گيلان در ابتداي اين نشست با اشاره به عملكرد پليس در ابعاد مختلف امنيتي و انتظامي، گفت: در اجراي اقدامات و برنامه هايي كه در ابعاد انتظامي، راهنمايي و امنيتي در حوزه هاي مختلف تدارك ديده شد با نيرويي بالغ بر ده هزار نفر توانستيم ماموريت عظيم تعطيلات نوروز را با وضعيتي مطلوب انجام دهيم.

سردار ابرهيم قائد رحمتي با بيان اينكه برنامه ريزي مدون و مناسب نيروي انتظامي سبب سپري شدن نوروزي توام با امنيت براي مردم استان و مسافران گرديد افزود: در بعد جرايم خشن هيچ موردي را در اين ايام در استان نداشتيم و در سرقت هاي جزيي هم امسال با كاهش 8 درصدي وقوع و افزايش 3 درصدي كشف مواجه شديم.

سردار قائد رحمتي هلاكت شرور سابقه دار استان را جزو اقدامات شاخص نيروي انتظامي استان در ايام نوروز عنوان نموده و افزود: تعامل با دستگاه ها از اولويت هاي پليس بوده و موفقيت هاي پليس با همكاري ساير سازمان ها و ارگان ها بدست آمده است.

رئيس پليس گيلان در پايان تصريح كرد: تمام اولويت هايي كه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در حكم فرماندهي جديد نيروي انتظامي ابلاغ فرمودند سرلوحه كار مجموعه نيروي انتظامي قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2854

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی