امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

کناره گیری لاریجانی از سیاست به نفع نظام نیست

  • شنبه, 22 فروردين 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو فراکسیون رهروان ولایت در واکنش به خبر تفاهم انتخاباتی علی لاریجانی و  ناطق نوری بر سر کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم گفت:به نفع نظام نیست که شخصی چون آقای لاریجانی از سیاست کناره گیری کند چراکه نوع نگاه ایشان با آقای ناطق نوری کاملا متفاوت است .آقای لاریجانی شخصیتی ولایتمدار و منحصر به فرد است که برای نظام یک سرمایه بشمار می رود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه آقای علی لاریجانی امکان ندارد به نفع کسی از انتخابات کناره گیری کند با اشاره به نشست این دو چهره سیاسی اظهار داشت:دیدار و نشست مقامات و سیاسیون با یکدیگر امری طبیعی است بنده هم اطلاع دارم که بزرگان قدیمی ما باهم نشست هایی را به صرف صله رحم برگزار می کنند.
نماینده رشت تاکید کرد:آقای لاریجانی نه تنها از انتخابات کنار نمی کشد بلکه ایشان به عنوان یک استوانه انقلاب همچنان به فعالیت خود ادامه خواهند کرد درحالی که من بعید می دانم آقای ناطق نوری دیگر حال و حوصله اینگونه مسائل را داشته باشد .
وی حمایت اصلاح طلبان از علی لاریجانی را ممکن می داند و معتقد است:درصورتی که اصلاح طلبان گزینه جدی برای انتخابات آینده نداشته باشند یا به هر دلیلی امکان ورود به صحنه برایشان فراهم نباشد احتمال حمایت این جریان سیاسی از آقای لاریجانی و اینکه ایشان را نسبت به سایر اصولگرایان ارجع ببینند وجود دارد چراکه آقای لاریجانی شخص روشنفکر و عادلی است .
جعفرزاده با تاکید براین مطلب که آمدن یا نیامدن ناطق نوری هیچ ارتباطی با آقای لاریجانی ندارد،گفت:به هر دلیلی که آقای ناطق نوری از قدرت کناره گیری کرده  و خارج از گود مسائل را تعقیب می کند اما ممارست و استمرار آقای لاریجانی با مسائل جاری کشور او را به یک پیکره ورزیده انقلابی تبدیل کرده است بنابراین به نفع نظام نیست که شخصی چون آقای لاریجانی از سیاست کناره گیری کند چراکه نوع نگاه ایشان با آقای ناطق نوری کاملا متفاوت است .آقای لاریجانی شخصیتی ولایتمدار و منحصر به فرد است که برای نظام یک سرمایه بشمار می رود.آریا

انتهای پیام/083451


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 2902

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی