امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

سازمان مدیریت جایگاه سیاسی نیست/حل مشکلات بدون تکیه بر دانشگاهها ممکن نیست

  • پنج شنبه, 24 ارديبهشت 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس مراسم معارفه دکتر کیوان محمدی به عنوان نخستين رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و همچنین تودیع مهندس اصغریان، معاونت برنامه ریزی استانداری گیلان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان نیز در این نشست بر ضرورت بهره گیری از تمامی ظرفیت ها در این سازمان تأکید کرد و افزود : سازمان مدیریت جایگاه سیاسی نیست و قطعاً جایگاه جناح‌بندی سیاسی نخواهد بود بلکه جایگاه کارشناسی و برنامه ریزی توسعه کشور را دارد و باید با بهره گیری از تمام پتانسیل در جهت توسعه استان تلاش کرد.
وی با بیان اینکه نابودی محیط زیست را بزرگترین خطری است که گیلان را تهدید می کند افزود : باید با برنامه ریزی درست در جهت حفاظت از محیط زیست تلاش کنیم.
محمدی توجه به تجارت، تولید و توریسم استان را راه برون رفت از مشکلات دانست و افزود : توجه به حل مشکلات بدون تکیه بر دانشگاهها ممکن نیست و باید فاصله تئوری و نظری با اجرا بر طرف شود.

به گزارش رشت پرس محمدعلی (کیوان) محمدی متولد رشت، دانشجوی دكتری انسان‌شناسی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مردم‌شناسی از دانشگاه تهران و کارشناسی علوم اجتماعی (پژوهشگری) از دانشگاه تبریز است.
وی که عضو هیأت علمی و مربی گروه علوم اجتماعی دانشگاه گیلان است، از تیر سال گذشته به‌عنوان مشاور عالی استاندار گیلان منصوب شده بود و سابقه مدیرکلی امور اجتماعی و انتخابات استانداری گیلان و مدیرکلی سیاسی و انتظامی استانداری هرمزگان را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.
محمدی همچنین دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان است و در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، قائم‌مقام ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان گیلان بوده است.
پس از احیاء دوباره سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و انتصاب دکتر محمدباقر نوبخت حقیقی به‌عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در دی سال گذشته، این اولین حکم رؤسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌هاست که از سوی وی صادر شده است.
انتهاي پيام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 3578

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی